kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Leonardas Pobedonoscevas: islandai nenusileidžia Holivudui

Gegužės 18 dieną Lietuvoje įvyks pirmojo pilnametražio islandų 3D animacinio filmo „Legendinis vikingas Toras“ premjera. Filmo herojai kalbės lietuviškai – juos įgarsino žymūs aktoriai ir pramogų pasaulio atstovai.

Pagrindinį filmo veikėją – vikingą Torą, įgarsinęs aktorius Leonardas Pobedonoscevas buvo nustebintas filmo kokybės: „Pasirodo, ne vien Holivudas gali padaryti gerą produktą.“ Filmo kūrimas užtruko septynerius metus, taip ilgai buvo kurtas tik vienas Holivudo filmas – „Žaislų istorija“.

Aktorius Leonardas Pobedonoscevas jau ne pirmą kartą kviečiamas įgarsinti kino filmų. Ši patirtis jam išskirtinė tuo, jog tiek filmas, tiek spektaklis „Helgelando karžygiai“, kuriam pastaruoju metu ruošiasi, yra apie karinguosius vikingus: „Pasitaikė toks sutapimas, kad vienu metu aš ir teatre vikingas, ir filme vikingas – labai mėgstu gyvenime tokias pasakas“. Aktorius prisipažino, jog filmą garsino kiek pakimusiu balsu ir tam, kad jis visai nedingtų, teko prisiminti įvairius gydymosi metodus, pavyzdžiui, žalių kiaušinių gėrimą.

Filmas „Legendinis vikingas Toras“ skiriasi nuo Holivudo filmų tuo, jog yra paremtas skandinavų mitologija. Islandiškame filme vaizduojamas gyvenimas žemėje bei požemiuose ir danguje. Jame veikiantys personažai turi ryškų charakterį ir labai skirtingas kūno formas. Besikeičiančią filmo aplinką bei savitus herojus giria ir Leonardas Pobedonoscevas: „Filme vaizduojami pasauliai, personažai, humoras, efektai – viskas aukščiausio lygio.“

„Legendinis vikingas Toras“ skirtas visai šeimai, o ypač – mažiesiems žiūrovams. Nors pagrindinis herojus yra linksmuoju kalbančiu kūju mojuojantis vikingas, pasak Leonardo Pobedonoscevo, dėl jo būgštauti nereikėtų: „Nei aš baisus, nei ką – teigiamas herojus“.

Apie filmą

Animacinis 3D filmas „Legendinis vikingas Toras“ paremtas ne išgalvota istorija, o Šiaurės šalių mitologija. Filme pasakojama apie mažame miestelyje augantį paauglį Torą, kuris pasirodo esąs Valhalos dievų karaliaus Odino sūnus, norintis būti kariu ir nugalėti požemių pabaisas. Linksmybės prasideda, kai Toro rankose atsiduria stebuklingas kūjis, kuris ne tik suteikia jaunajam kalviui galiūno jėgų, bet ir geba bei mėgsta kalbėti – nešykšti Torui naudingų patarimų.

2012-05-11, Prior Record Group
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
Kevin Kline (71 m.)
B. D. Wong (56 m.)
Conrad Pla (52 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės