kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Diktatorius

Aktoriai:
  Sacha Baron Cohen

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Jokios demokratijos! Komedijos DIKTATORIUS išankstinės premjeros Lietuvoje

Didvyriška istorija apie geraširdį valstybės vadovą, rizikavusį savo gyvybe, kad įrodytų, jog demokratija niekuomet nesužydės jo šalyje, kurios žmones, su didele meile, jis laiko savo geležiniame kumštyje. Tai – naujausias „Borato“ ir „Bruno“ kūrėjų darbas, satyrinė komedija „Diktatorius“.

Aktorius ir scenaristas Sacha Baron Cohenas, pasauliui padovanojęs nepamirštamus Borato, Bruno ir Ali G personažus, eilinį kartą siekia šokiruoti ir taip visko mačiusius žiūrovus – į kino ekranus jis sugrįžta pavirtęs barzdotu neva šiaurės Afrikoje esančios Wadiya respublikos diktatoriumi generolu Omaru Aladinu. Kokie nuotykiai jo laukia komedijoje „Diktatorius“ galima spėlioti tik iš trumpų internete pasirodančių anonsų ir „labai“ informatyvios „Diktatoriaus“ svetainės republicofwadiya.com, nes Sacha Baron Cohenas laikosi savo taktikos – neatskleisti filmo siužeto detalių iki pat jo premjeros.

„Nufilmavome labai daug scenų, – sako S.B.Cohenui kompaniją „Diktatoriuje“ palaikiusi aktorė Anna Faris. – Nesu tikra, kad visos liks filme, be to, niekas nežino, kaip tas scenas savo filme galiausiai sudėlios Sacha. Jis visiškai nenuspėjamas: kiekviena diena filmavimo aikštelėje man buvo tarsi staigmena. Iš pradžių net gėriau energetinius gėrimus, kad neprarasčiau budrumo. Juolab su Sacha nėra paprasta dirbti dar ir todėl, kad jis – kaip buldogas: jei jau pajautė kokią tavo silpnybę, tai įsikanda į ją ir nepaleidžia, versdamas tave kiekvienąkart atsidurti kvailio vietoje“.

Sacha Baron Cohenas panašiai elgiasi ir su žiūrovais: niekada nežinai, kokiomis dozėmis ir kokio „gėrio“ sulauksi iš aktoriaus. Akivaizdu tik viena: „Diktatorius“ kaip ir ankstesni jo darbai stebins aštriu humoru, šokiruojančia idėja ir netikėtais siužeto vingiais.

Pirmieji visą tą „gėrį“ galės pamatyti išankstinių ir išskirtinių komedijos premjerų žiūrovai: gegužės 15-18 d. Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus ir Marijampolės kino teatruose įvyks „Diktatoriaus“ COSMO VIP PREMJEROS, kurias organizuoja filmo platintojas Lietuvoje „Forum Cinemas“ ir žurnalas „Cosmopolitan“. Juose staigmenos laukia tų žiūrovų, kurie į kiną ateis apsirengę pagal iš anksto paskelbtą COSMO VIP PREMJEROS aprangos kodą – „I Love America!“, t.y. žibėdami drabužiais ir aksesuarais su JAV vėliava ar kita JAV atributika. O ypatingas dėmesys bus skirtas tiems, kurie į kiną ateis apsirėdę diktatoriais – tviskančia uniforma, ilga juoda barzda (be ūsų) ir saulės akiniais.

2012-05-03, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 46 asmenys:
Aimee Graham (43 m.)
Asia Argento (43 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės