kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Boratas

Režisieriai:
  Larry Charles (I)
  Quentin Tarantino

Aktoriai:
  Sacha Baron Cohen

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Boratą vaidinęs aktorius nenorėjo tapti diktatoriumi

Kino kompanija „Paramount Pictures“ pristatė pirmąsias filmo „Diktatorius“ nuotraukas, kuriose aktorius Sacha Baron Cohen apsirėdęs medaliais ir ordinais nusagstyta uniforma ir įkūnija diktatorių. Filmo režisieriumi tapo ištikimas vyro bendražygis Larry Charles, režisavęs „Boratą“ ir „Bruno“.

Kalbama, jog garsųjį Boratą įkūnijęs aktorius teigė nevaidinsiąs diktatoriaus ir atsisakė vaidmens, bijodamas islamo ekstremistų išpuolių, tačiau „Paramount Pictures“ studijos atstovai rado būdą įkalbėti. Holivudo kulisuose sklando kalbos, jog studijos atstovai aktoriui pažadėjo solidų, 20 milijonų JAV dolerių kontraktą, o sandoriui sutvirtinti atsiuntė kelias ožkas tiesiai į S.B.Cohen biurą. Pamatęs gyvūnus aktorius prisiminė garsųjį Boratą ir pasirašė sutartį su „Paramount Pictures“. Beje, filme „Diktatorius“ vyras vaidins ne tik nuožmų diktatorių, tačiau ir avių ganytoją.

Grubi politinė satyra – S. B. Coheno „arkliukas“, tad tikimasi, jog naujasis aktoriaus filmas šokiruos žiūrovus ir pristatys jiems islamistų kultūrą kitu kampu. Kalbama, jog filme atsispindės šiemet įvykusio „arabų pavasario“ įvykiai. Neatmetama galimybė, jog kūrėjai vienaip ar kitaip į filmo veiksmą įpins Libiją sukrėtusius įvykius ir Muammaro Gaddafio istoriją bei paminės Saddamą Huseiną.

Šiuo metu britų komikas ruošiasi režisieriaus Quentino Tarantino spageti vesterno „Django Unchained“ filmavimui. Antraplaniam vaidmeniui S. B. Coheną režisierius pasirinko dėl išskirtinės vyro išvaizdos, spalvingos asmenybės ir artistiškumo.

2007-aisiais komikas buvo apdovanotas Auksiniu gaubliu už geriausią vyrišką vaidmenį komedijoje „Boratas“, o jo karjera panašėja į žaidimą, kuriame jis nevengia imtis prieštaringų vaidmenų ir juokinti žmones.

Priešingai negu filmavimo aikštelėje, kur vaidina keistus bepročius, gyvenime vyras yra itin inteligentiškas, švelnus ir ramus žmogus. Nepaisant nedidelio vaidmens, manoma, kad talentingas aktorius sužibės Q. Tarantino, kuris garsėja kruopščiai atrenkamais aktoriais, filme.

Gegužės 11d. visame pasaulyje startuojanti juodojoje komedijoje baltu munduru ir priklijuojama barzda pasipuošęs aktorius S.B.Cohenas pristato istoriją apie geraširdį diktatorių, pasiryžusį vardan savo šalies paaukoti gyvybę ir savo mylimą Tėvynę apsaugoti nuo klastingų demokratijos pančių.

Aštrus humoras, šokiruojanti idėja ir netikėtas pasakojimas – niekada nežinai, kokiomis dozėmis ir kokio „gėrio“ sulauksi iš aktoriaus S.B.Coheno. Lietuvoje filmas startuoja savaite vėliau, gegužės 18 d.

2012-01-18, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 46 asmenys:
Aimee Graham (43 m.)
Asia Argento (43 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės