kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Miegančioji gražuolė

Aktoriai:
  Emily Browning

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Emily Browning bijo tapti kino žvaigžde

Provokuojančioje dramoje „Miegančioji gražuolė“ vaidinanti aktorė Emily Browning pasakoja, jog niekada nenorėjo tapti pasauline kino žvaigžde ir tikina, kad didėjantis populiarumas ją siaubingai gąsdina.

Aktorė intriguojančioje australės Julios Leight dramoje „Miegančioji gražuolė“ vaidina jauną merginą, savanoriškai pakliūvančią į neįprastų elito pramogų sūkurį, kuriame turtuoliams atsiduoda... miegodama. Po didžiausia staigmena tapusio „Miegančiosios gražuolės“ seanso Kanų kino festivalyje E. Browning kino kritikai apibėrė pagyromis, jos vaidybą filme apibūdindami kaip „gniaužiančią kvapą“, o Holivudo režisieriai – viliojančiais vaidmenų pasiūlymais.

Tačiau E. Browning atsargiai vertina staiga užklupusią šlovę, dar atidžiau nei anksčiau renkasi naujus vaidmenis bei tikina apskritai niekada nesvajojusi tapti kino žvaigžde ir vien nuo šios minties pašiurpstanti.

„Niekada nenorėjau tapti kino žvaigžde, viskas nutiko atsitiktinai, – paklausta, ar aktorystė yra jos išsipildžiusi vaikystės svajonė, pasakojo Emily. – Be to, sąvokos „kino žvaigždė“ ir „aktorius“ man yra labai skirtingos. Aš noriu būti aktore, noriu vaidinti. Žinau, kad turint kino žvaigždės statusą turi daugiau privilegijų nei būnant paprastu aktoriumi, nes gali rinktis tik tuos vaidmenis, kurie tau įdomus ir panašiai, tačiau vien mintis, kad vieną dieną galėčiau tapti superžvaigžde mane baisiai gąsdina.“

Naujausias aktorės filmas „Miegančioji gražuolė“ jau rodomas ir Lietuvos kino teatruose.

2012-01-12, Incognito Films
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 33 asmenys:
Bill Nunn (65 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės