kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Draugiškas seksas

Aktoriai:
  Justin Timberlake
  Mila Kunis

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

M.Kunis neigia, kad jos telefone – pusnuogio J.Timberlake’o nuotraukos

Po to, kai Justinas Timberlake’as ir Mila Kunis nusifilmavo komedijoje “Draugiškas seksas”, niekaip netyla kalbos, jog jiedu – pora ne tik filmavimo aikštelėje. Nors patys aktoriai pasakoja, jog apsinuoginti prieš kameras ir vaidinti besimylinčius prieš visą komandą nėra nieko romantiško, vis tik paaiškėjo, jog porą sieja kai kas daugiau nei tik partnerystė ekrane.

Visai neseniai internete paplito nuotraukos, kurias vienas kibernetinis įsilaužėlis pavogė iš aktorės mobiliojo telefono. Daugiausia apkalbų sulaukė vaizdai, kuriuose - pusnuogis J. Timberlake'as su moteriškais apatiniais ant galvos ir stambiu planu nufotografuotas vyriškas lytinis organas.

Kurį laiką ignoravę plačiai pasklidusias kalbas, filmo "Draugiškas seksas" aktoriai vis tik nusprendė nebetylėti, todėl jų atstovai paviešino oficialias žvaigždžių pozicijas šiuo klausimu.

"Ponas Timberlake'as ir panelė Kunis niekada nebendravo netinkamo turinio žinutėmis ar laiškais. Pasirodžiusi naujiena, kad jie susirašinėjo seksualinėmis temomis ir siuntinėjosi pornografinius vaizdus yra visiška netiesa. Norime pabrėžti, jog nuotrauka, kurią žiniasklaida pristatė lyg tai būtų iš panelės Kunis telefono, yra gauta iš elektroninio pašto paskyros, kuri nėra aktyvi jau trejus metus", - sakė aktorių atstovai.

Taip pat jie pabrėžė, kad M. Kunis neturi įpročio fotografuoti apnuogintų organų ir tokių nuotraukų tikrai nėra ir niekuomet nebuvo merginos telefone.

Komedija „Draugiškas seksas“ (Friends with Benefits) pasakos apie du draugus, kuriems, po daugelio nesėkmių meilės fronte, į galvą šauna mintis užmegzti neįprastą romaną be jokių įsipareigojimų, tačiau su daug sekso. Kino teatruose naujausią Justino Timberlake`o bei Mila Kunis „aferą“ pamatysime jau spalio 7 dieną.

2011-09-27, Acmefilm
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
Celia Weston (67 m.)
Ted Raimi (53 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės