kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Oda, kurioje gyvenu

Režisieriai:
  Pedro Almodóvar

Aktoriai:
  Antonio Banderas

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Antonio Banderas: „Filmas „Oda, kurioje gyvenu“ pralenkia laiką“

Ispanų aktorius Antonio Banderas vaidinantis naujausioje Pedro Almodovaro juostoje „Oda, kurioje gyvenu“ tikina, kad šis filmas pralenkia laiką ir tikrąją jo vertę žiūrovai supras tik po 20 metų.

A. Banderas teigia, kad ispanų režisieriaus „ieškojimai ir drąsa užduoti auditorijai esminius klausimus“ yra neįkainojami, tačiau jis abejoja, ar filmo žiūrovai bus pajėgūs juos suprasti dabar. Aktorius mano, kad į kai kuriuos režisieriaus Almodovaro keliamus klausimus žiūrovai atsakymus ras tik bėgant laikui.

„Pedro toks yra. Jis kursto diskusijas, nepaisant to, jūs mėgstate jį ar jo nekenčiate, - sako A. Banderas. - Todėl „Oda, kurioje gyvenu“ jums arba labai patiks, arba manysite, kad ji begėdiška.“

Pats P. Almodovaras teigia, kad tai buvusi pati sudėtingiausia istorija, kurios ekranizacijos jis ėmėsi, o pagrindinį vaidmenį filme įkūnijančio A. Banderaso personažas – itin tamsus ir žiaurus.

Garsaus plastinės chirurgijos specialisto Rišaro Lafargo (akt. Antonio Banderasas) namų sienos slepia daugybę tamsių paslapčių. Jo pilies rūsyje įrengta operacinė, o namuose įkalinta pagalbininkė ir partnerė Eva (akt. Elena Anaya), kuriai į viešumą leidžiama išeiti tik per prabangius vakarėlius ir paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį, kai Rišaras su Eva vyksta lankyti psichiatrijos ligoninėje gydomos jaunos merginos. Eva ne vienintelė Rišaro namų įkaitė, rūsyje įkalintas tūno ir grandinėmis sukaustytas vaikinas, kurį žiauriai kankina paslaptingas vyras, vadinamas Tarantulo vardu. Kas sieja visus šiuos žmones ir kokios dar paslaptys glūdi už storų Rišaro pilies sienų?

Dramos premjera Lietuvos kino teatruose jau spalio 7 d.

2011-09-20, Kino pavasaris
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 30 asmenys:
Derek Jacobi (80 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės