kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Smurfams savo balsus paskolino žymiausi Lietuvos aktoriai

Turbūt jau niekam ne naujiena, jog filmą „Smurfai“ anglų kalba įgarsino ne tik gražuolė dainininkė Katy Perry, bet ir kitos žvaigždės. Tačiau jau kitą savaitgalį Lietuvos kino teatruose pasirodysiančią šią nuotaikingą istoriją mūsų šalies žiūrovai galės žiūrėti įgarsintą lietuvių kalba.

Puikiai visame pasaulyje atpažįstamiems melsviesiems žmogeliukams savo balsus paskolino žymiausi mūsų kino bei televizijos aktoriai!

Klasikinio belgų komikso herojus smurfus įgarsino laidoje „Dar pažiūrėsim“ išpopuliarėjęs Giedrius Savickas bei jo kolega Ramūnas Cicėnas, dubliažo veteranu save vadinantis Giedrius Arbačiauskas, TV laidų vedėjas Džiugas Siaurusaitis, teatro aktorius Vaidotas Martinaitis, teatre bei TV serialuose vaidinantis Algirdas Gradauskas. Kiti filmo personažai prabils aktorių Rimantės Valiukaitės, Rasos Samuolytės, Sakalo Uždavinio, Tomos Vaškevičiūtės, Leonardo Pobedonoscevo balsais.

Ne vieną dieną įrašų studijoje „UP Records“ praleidę aktoriai kone vienbalsiai tikina, jog proga garsinti animacinius personažus jiems prilygsta šventei. Pagrindinė šio darbo užduotis – įgarsinti juostą taip, kad ji skambėtų kuo artimiau originalui. Balsu reikia perduoti emociją, intonaciją, mintį, o svarbiausia – tai padaryti kaip įmanoma tiksliau.

Smurfą Išminčių įgarsinęs Giedrius Savickas drąsiai teigia, jog kalbėti animacinių personažų balsais yra vienas smagiausių darbų: „Dubliuojant personažą tu, galima sakyti, pats tampi smurfu. Pirmiausia reikia atrasti tą mėlyną žmogeliuką, o po trupučio studijoje praleisto laiko, aš susmurfėjau ir pamėlynavau. Mano personažas šiame filme labai nuotaikingas, jis protingas, tačiau savo išmintį nuolat reiškia ne laiku ir ne vietoje“.

Savo balsą smurfams Savimylai ir Šykštuoliui paskolinęs Giedrius Arbačiauskas, kuris garsina ne tik kino, bet ir televizijos filmus teigia, jog ši sritis – nepaprastai įdomi, ypač kai personažai, kuriuos tenka įkūnyti – tokie charakteringi.

„Svarbiausia yra nesugadinti personažo, todėl šio darbo nepavadinčiau lengvu. Man kliuvo užduotis įgarsinti ne animacinį personažą, o realią moterį, pas kurią į namus ir atkeliauja tie mažyčiai žmogeliukai“, - pasakoja Greise Vinslou filme „Smurfai“ tapusi R. Samuolytė.

Filmas, kuris bus išleistas ir 3D formatu, yra paremtas belgų menininko Peyo kurtais personažais bei linksmomis jų istorijomis. Juostoje pasakojama, kaip mažieji smurfai atsiduria žmonių pasaulyje, Niujorke, ir kaip jie stengiasi grįžti į mažą bei jaukiai melsvą savo kaimelį, neužrūstinę piktojo burtininko Gargamelio (jį įgarsino A.Dainavičius).

2011-08-11, CLINIC 212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
Kevin Kline (71 m.)
B. D. Wong (56 m.)
Conrad Pla (52 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės