kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Aktorius C. Evansas bijo žurnalistų

Žaidimų kūrėjai Next Level Games ir leidėjas SEGA pranešė, jog sukūrė žaidimą „Pirmasis keršytojas: super karys“ (orig. „Captain America: Super Soldier“). Pranešama, jog žaidimas pritaikytas Xbox 360 ir PlayStation 3 žaidimų konsolėms. Fantastinis nuotykių žaidimas sukurtas remiantis „Marvel“ komiksais apie superherojų Kapitoną Ameriką. Pastarieji tapo pagrindu ne tik žaidimui, tačiau ir veiksmo filmui, didžiuosius kino ekranus visame pasaulyje ir Lietuvoje pasieksiančiu jau šį penktadienį, liepos 29 dieną.

Žaidėjams, įsigijusiems „Pirmąjį keršytoją: Super karį“, teks stoti į kovą su pavojingiausia Trečiojo Reicho teroristine organizacija HYDRA bei jos vadu Raudonąja Kaukole ir sugriauti niekšingus priešų planus apie pasaulio užgrobimą. Legendinis superherojus Kapitonas Amerika stos į kovą pasitelkdamas pagrindinį savo ginklą – jėgą ir miklumą bei naudodamasis galingu skydu, turinčiu nepaprastų galių. Jo dėka, galėsite atakuoti kelis priešus iškart, atremti jų atakas, naikinti kelyje pasitaikančias kliūtis ir netgi spręsti galvosūkius, iškylančius žaidimo eigoje.

Pagrindinio „Kapitono Amerikos: pirmojo keršytojo“ vaidmens atlikėjas, aktorius Chrisas Evansas, žaibiškai išgarsėjęs vos pasirodžius pirmiesiems filmo plakatams, prisipažįsta, jog kol kas sunkiai susitvarko su netikėtai jį užgriuvusia šlove.

„Aš nuolat sau kartoju, jog man tiesiog reikia išgyventi šį laikotarpį. Visi šie interviu, nuolatiniai susitikimai, fotosesijos, raudonieji kilimai... Nesu tikras, jog gerai susidoroju su mane užgriuvusia šlove, nes daugeliu atveju nežinau, kaip turėčiau elgtis, ką sakyti žurnalistams ir nesu tikras savo jėgomis“ – atviravo žurnalistų vis dar bijantis aktorius Chrisas Evansas.

Nors aktorius toli gražu nėra naujokas didžiajame ekrane, nei „Gęstanti saulė“ (orig. „Sunshine“, 2007), nei „Fantastiškas ketvertas“ (orig. „Fantastic Four“, 2005), kuriuose jis vaidino iki šiol, neatnešė jam tokios šlovės, kaip atgimęs „Marvel“ komiksų veikėjas Kapitonas Amerika. Paklaustas, kaip įsivaizdavo Holivudo kino užkulisius ir žvaigždžių gyvenimą, aktorius pasakojo, jog viskas yra daug geriau, negu jis tikėjosi.

„Buvau pasiruošęs blogiausiam, tad dabar esu maloniai nustebintas. Jaučiu visuomenės susidomėjimą manimi ir tikiuosi, jog jis kiek nuslūgs filmui pasiekus kino sales, o mano gyvenimas liks kokiu buvęs. Saugau savo privatumą, asmeninį gyvenimą ir norėčiau turėti galimybę daryti tuos kasdieninius dalykus, kuriuos dariau iki tapdamas Kapitonu Amerika – rytais vaikščioti į ūkininkų turgų, apsipirkinėti vietinėje parduotuvėje ir susitikinėti su draugais. Taip pat negaliu sulaukti kada grįšiu į savo namus Bostone – ten verda kitoks gyvenimas negu čia, Holivude“, – pasakojo aktorius.

Kaip žinia, vos baigęs filmuotis juostoje „Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas“, Chrisas Evansas dar kartą apsirengė superherojaus kostiumą, tik šįkart kitam projektui – ateinančių metų viduryje Lietuvoje startuosiančiam fantastiniam veiksmo filmui „Keršytojai“ (orig. „The Avengers“, 2012). Šioje juostoje išvysime ir kitus superherojus – Halką, įkūnijamą aktoriaus Marko Ruffalo, neseniai kine praūžusį Torą ir Chrisą Hemsworthą, bei visiems puikiai pažįstamą Geležinį žmogų – Robertą Downey Jaunesnįjį.

„Nuostabu būti tokios superherojų komandos dalimi. Jeigu viskas priklausytų tik nuo manęs, būčiau nieko prieš visuomet filmuotis komandiniuose filmuose. Filmavimas tampa tūkstantį kartu įdomesniu, kai mes visi atsiduriame vienoje filmavimo aikštelėje“, - įspūdžiais dalinosi Kapitonas Amerika aktorius C. Evansas.

Filmavimo aikštelėje į atmintį C. Evansui labiausiai įsirėžė Robertas Downey Jaunesnysis, vieną po kito žarstęs jam patarimus. „Jis išmokė mane būti protingu Holivudo mėsmalėje ir elgtis labai apgalvotai, kai šalia yra žurnalistų. Kartą jam papasakojau apie savo baimes ir nepasitikėjimą savimi bendraujant su kino pramonės žvaigždėmis, o jis paplekšnojo man per petį ir patarė nebijoti žmonėms atskleisti savo baimių. Patikėjau kiekvienu jo žodžiu ir po šio pokalbio ėmiau kitaip žiūrėti į save bei suvokiau, kad Robertas Downey Jaunesnysis – puikus vyrukas, nestokojantis sveiko proto“, – juokėsi aktorius C. Evansas.

2011-07-27, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 28 asmenys:
Tom Everett (70 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės