kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Devintojo legiono erelis

Režisieriai:
  Kevin Macdonald

Aktoriai:
  Channing Tatum
  Jamie Bell (I)

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Channingas Tatumas: Tarp mūsų su Jamie Bellu – broliška meilė

Lietuvos kino teatruose jau savaitė rodomas „Oskaro“ laureato brito Kevino Macdonaldo režisuotas istorinis nuotykių filmas „Devintojo legiono erelis“.

Šiame filme nėra stereotipinės meilės istorijos, o siužeto ašis – vyriška draugystė. Du priešai – romėnas ir keltas, karys ir vergas – keliauja kartu į pasaulio pakraštį, kad surastų dingusį Devintojo legiono erelį. Tarp dviejų vyrų užsimezga stiprus ryšys ir tik nuo pasitikėjimo vienas kitu priklauso jų abiejų likimas.

Romėnų centurionas Markas Akvila (jį suvaidino Channingas Tatumas) išgelbėja gyvybę į romėnų vergovę patekusiam keltui Eskai (aktorius Jamie Bellas). Markas Akvila nori nukeliauti į Britaniją, kad išsiaiškintų Devintojo legiono dingimo paslaptį ir surastų legiono simbolį Erelį, kurį gėdingai prarado jo tėvas – legiono vadas Flavijus Akvila. Vergas Eska, atsidėkodamas už išgelbėtą gyvybę, tampa jo vedliu.

Kino apžvalgininkai atkreipia dėmesį, kad tarp dviejų vyrų užsimezga sunkūs bei komplikuoti santykiai ir tvyro gili emocinė įtampa. O kai kurie teigia, kad įtempta atmosfera yra net šiek tiek „homoerotiška“.

Sekso simboliu tituluojamas Channingas Tatumas, kurio vizitine kortele tampa apsinuoginimas filmuose (jis apsinuogino ir šioje juostoje), tarsi papildamas žibalo į ugnį, pareiškė: „Filmuojant juostą „Devintojo legiono erelis“ tarp mūsų su Jamie Bellu buvo „bromanas“. „Bromanas“ („bromance“) – tai santykiai tarp dviejų vyrų, kai juos sieja stipri broliška meilė. Kuriant šią juostą abu aktoriai stipriai susidraugavo.

Tuo tarpu Jamie Bellas atkreipė dėmesį į tai, kad filmavimo aikštelėje tarp aktorių nuolat vyko varžybos. „Kieno greitesnis žirgas? Kieno kovų scena geresnė? Kuris gali išbūti lediniame vandenyje ilgiau? Tai buvo iššūkiai ir filmavimo aikštelėje mes nuolat varžėmės tarpusavy, bet tai buvo šaunu“, – pasakojo Jamie Bellas, pridurdamas, kad visa tai šiek tiek vaikiška.

Karo ekspertai bei kaskadininkų koordinatoriai, talkinę filmo kūrėjams, pasakojo, kad šis aktorių konkuravimas išėjo į naudą.

Jamie Bellas taip pat norėjo, kad filmavimo aikštelėje tarp aktorių įvyktų šokių varžytuvės. Abu aktoriai kino pasaulyje išgarsėjo kaip šokėjai – Channingas Tatumas sukosi svaiginančiu hiphopo ritmu filme „Šokis hiphopo ritmu“, tuo tarpu Jamie Bellas šoko baletą filme „Bilis Eliotas“.

Channingas Tatumas teigia, kad aktorių draugystė, užsimezgusi „Devintojo legiono erelio“ filmavimo aikštelėje, nenutrūks. „Tas vaikinas taps mano geru draugu ilgam. Manau, kad mes dar nukeliausime į šiaurės Britaniją ir kartu išgersime viskio“, – filmo premjeros metu kalbėjo Channingas Tatumas.

2011-04-14, Garsų pasaulio įrašai
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 43 asmenys:
Joe Lando (57 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės