kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Filmo „Devintojo legiono erelis“ aktorius Jamie Bellas ištvermės krikštą gavo Nemenčinės miškuose

Šį savaitgalį Lietuvos kino teatruose įvyks įspūdingo istorinio nuotykių filmo „Devintojo legiono erelis“ premjera. Pagrindinius vaidmenis šiame bendrame JAV ir Jungtinės karalystės filme suvaidino kylančios pasaulio kino žvaigždės – amerikietis Channingas Tatumas ir britas Jamie Bellas.

Pastarasis prieš keletą metų su ginklu rankose lakstė po Nemenčinės miškus. Britų aktorius filmavosi Lietuvoje kurtoje garsaus Holivudo režisieriaus Edwardo Zwicko tikrais faktais paremtoje istorinėje dramoje „Pasipriešinimas“. Tuomet filmavimo darbai Lietuvoje paliko slogų įspūdį jaunajam aktoriui. Atšiauriuose rudeniniuose Nemenčinės miškuose, kuriuose aktoriai turėdavo praleisti po 12 valandų per dieną, buvo labai šalta, tad Jamie Bellas kartu su kitomis filmo „Pasipriešinimas“ žvaigždėmis – Danieliu Craigu ir Lievu Schreiberiu gerdavo lietuvišką degtinę, kad sušiltų. Lievas Schreiberis vėliau pasakojo, kad lietuviška degtinė yra nepakartojama.

Tiesa, Jamie Bellui pats Vilnius patiko, nors jis ir nustebo, kad Vilnius buvo pasirinktas Europos kultūros sostine. „Vilnius netrukus taps Europos kultūros sostine. Tai keistas sprendimas, bet įdomus“, – tuomet sakė britų kino žvaigždė.

Jamie Bellas tvirtino, kad vaidmuo filme „Pasipriešinimas“ ir filmavimo darbai Nemenčinės miškuose buvo viena sudėtingiausių patirčių jo karjeroje.

Tačiau „Devintojo legiono erelis“ iš aktoriaus pareikalavo dar daugiau jėgų. „Tai fiziškai labai sudėtingas vaidmuo“, – pasakojo Jamie Bellas. Aktoriams teko joti žirgais, kautis kardais, irtis ledine upe, skintis kelią per klaidžius miškus. Šiame filme Jamie Bellas pirmą kartą gyvenime sėdo ant žirgo. 24 metų aktorius prisipažino, kad vienintelis sportas jo gyvenime tėra pasivaikščiojimas su šunimi, tad „Devintojo legiono erelis“ filmavimo aikštelėje jam teko išlieti nemažai prakaito.

Filme „Devintojo legiono erelis“ Jamie Bellas suvaidino britą Eską. Patekęs į romėnų nelaisvę, jaunuolis metamas į gladiatorių kovas. Eska patiria pralaimėjimą arenoje, tačiau jo pasigaili romėnų centurionas Markas Akvila (Channingas Tatumas) ir išgelbėja jam gyvybę.

Markas Akvila nori nukeliauti į Britaniją, kad išsiaiškintų Devintojo legiono dingimo paslaptį ir surastų dingusį legiono simbolį Erelį, kurį gėdingai prarado jo tėvas – legiono vadas Flavijus Akvila. Eska tampa jo vedliu. Tačiau ar galima pasitikėti priešu, net jei jis skolingas tau gyvybę?

2011-04-07, Garsų pasaulio įrašai
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 43 asmenys:
Joe Lando (57 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės