kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Sekso simbolis Ch.Tatumas: Kai prodiuseriams prireikia karšto amerikiečio vyro, jie kreipiasi į mane

Naujuoju Amerikos sekso simboliu tituluojamas Channingas Tatumas yra karštas aktorius Holivudo rinkoje. Šiais metais puikaus kūno sudėjimo aktorių galima išvysti net keturiuose filmuose, tarp jų ir įspūdingame istoriniame epe „Devintojo legiono erelis“, kuris nuo balandžio 8 dienos pradedamas rodyti Lietuvos kino teatruose.

Channingas Tatumas taip pat turi daugybę naujų projektų savo kišenėje – aktorius derasi ir dėl kultinio vaikų ir jaunimo herojaus Piterio Peno vaidmens.

Taip sėkmingai besiklostančios karjeros Holivude pavydėtų bet koks aktorius. Tačiau 30 metų buvęs modelis Channingas Tatumas mano, kad Holivudo prodiuseriai jam siūlo vaidmenis dėl jo įspūdingos išvaizdos. Pernai žurnalas „People“ Holivudo žvaigždę Julią Roberts ir Chaningą Tatumą išrinko gražiausiomis pasaulio garsenybėmis.

„Aš suprantu, kad gaunu daugiau pasiūlymų vaidinti dėl savo išvaizdos, būtų kvaila manyti kitaip... Kai prodiuseriams prireikia karšto amerikiečio vyro, jie kreipiasi į mane“, – teigia Channingas Tatumas.

Vis dėl to Channingas Tatumas tvirtina, kad jis bręsta kaip aktorius ir norėtų rimtų vaidmenų. Tačiau aktorius neatsisako ir kartais jam atrodančių stereotipinių vaidmenų, nes, jo nuomone, svarbiausia – požiūris į darbą. „Štai, tarkim, Christianas Bale‘as. Jis puikiai vaidino veiksmo filmuose, nes kiekvieną darbą atlieka atsakingai. Tikiuosi, kad ir man pavyks būti tokiu kaip jis“, – sakė Channingas Tatumas.

Filmo „Šokis hiphopo ritmu“ žvaigždė teigia, kad vaidmuo juostoje „Devintojo legiono erelis“ jam buvo galimybė pakilti į kitą lygį.

„Aš niekada nelankiau vaidybos mokyklos ir tai man kelia rūpestį. Iki filmo „Šokis hiphopo ritmu“ buvau gatvės šokėjas, bet nebuvau lankęs jokių vaidybos pamokų. Tačiau jei bijočiau, manęs čia net nebūtų. Ar aš turėjau ką įrodyti? Žinoma. Aš vaidinau kartu su Donaldu Sutherlandu. Kiekvieną minutę filmavimo aikštelėje būdamas šalia Holivudo legendos Donaldo Sutherlando žinojau, kad turiu į jį lygiuotis“, – tvirtino Channingas Tatumas.

Channingas Tatumas viliasi, kad po šio vaidmens Holivude jį pradės vertinti ne tik kaip raumeningą gražuolį. Jo vaidybą Lietuvos kino gerbėjai galės įvertinti jau balandžio 8 dieną.

2011-03-31, Garsų pasaulio įrašai
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 35 asmenys:
Will Ferrell (51 m.)
Nina Petri (55 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės