kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Režisierius D.Aronofsky atsisakė filmuoti „Iksmenų“ tęsinį

Įdėmiai išnagrinėjęs kino komikso „Iksmenai: pradžia. Ernis 2“ filmavimo darbų grafiką, kurio veiksmas vyksta Japonijoje, režisierius Darren Aronofsky nusprendė atsisakyti projekto. Filmų „Imtynininkas“ ir „Juodoji gulbė“ režisierius sprendimą motyvavo asmeninėmis aplinkybėmis.

„Po daugybės svarstymų ir pasitarimų su kino studijos „20th Century Fox“ vadovais supratau, kad „Iksmenų“ tęsinio filmavimai įtrauks mane beveik metams. Nenorėčiau savo šeimos palikti tokiam ilgam laiko tarpui. Todėl nusprendžiau atsisakyti projekto, nors jo scenarijus yra puikus. Tikiuosi, kad su mano draugu Hugh Jackmanu man dar pavyks kažkada padirbėti“, - atvirai dėstė režisierius D.Aronofsky.

„Žinoma, nusivylėme tuo, kad Darrenas negalės filmuoti „Ernis 2“, tačiau suprantame ir gerbiame jo išsakytas priežastis, – atsiliepė studija „20th Century FOX“ pažadėjusi, kad šio filmo filmavimai vis tiek prasidės greitu metu.

Belieka tikėtis, kad filmavimai nenusikels dėl Japoniją ištikusios katastrofos, o naujasis režisierius bus ne ką prastesnis už D.Aronofsky. Priminsime, kad iki tol, kol studija apsisprendė dėl D.Aronofsky kandidatūros, į režisieriaus kėdę dar pretendavo Robert Schwentke ir David Slade. Abu režisieriai šiuo metu sėkmingai dirba kituose projektuose, todėl studijai teks sudarinėti naują pretendentų sąrašą.

Naujausia juosta „Iksmenai: pirma klasė“ (orig. „X-Men: First Class”) pasakos apie Iksmenų jaunystės metus besimokant iš profesoriaus Xaviero. Kažkada jie visi turėjo normalius žmogiškus vardus, o Xavieras ne visada buvo profesorius. Pasaulinė režisieriaus Matthew Vaughn filmo premjera Lietuvoje įvyks birželio 3d.

2011-03-23, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 54 asmenys:
Willem Dafoe (63 m.)
Selena Gomez (26 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės