kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Kovotojas

Aktoriai:
  Melissa Leo (I)
  Christian Bale

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Melissa Leo: pirmoji „Oskaro“ laureatė, nusikeikusi scenoje

JAV kino akademija nusilenkė britų filmui „Karaliaus kalba“, skirdama jam keturis apdovanojimus, tarp jų svarbiausią: už geriausią metų filmą.

Ir nors karaliaus žodis tapo lemiamu, tačiau ne karaliaus kalba labiausiai įsiminė tą vakarą. Vakaras priklausė Melissai Leo, kuri pelnė „Oskarą“ už geriausią antraplanį moters vaidmenį filme „Kovotojas“. Išsišokėlės 50 metų aktorės Melissos Leo apdovanojimų kalba šokiravo daugelį – aktorė atvirai išsityčiojo iš „Oskarų“ ceremonijos. „Kai stebėjau Cate (Blanchett) prieš dvejus metus, viskas atrodė taip F*** paprasta“, – sušuko aktorė. Pusė žiūrovų daugiau nei tris tūkstančius vietų turinčiame „Kodak“ teatre nuščiuvo, kita pusė puolė juoktis.

Kino apžvalgininkai atkreipė dėmesį, kad Melissa Leo tapo pirmąja „Oskaro“ laureate, tiesiai šviesiai nusikeikusia scenoje.

Tai ne pirmas aktorės išsišokimas – Melissa Leo šokiravo ir savo ironiška „Oskarų“ reklamine kampanija. Aktorė pateikė vulgarią „Oskarų“ reklaminę nuotrauką su įspūdinga iškirpte ir pareiškė, kad visa apdovanojimų ceremonija yra „savęs demonstravimas“. O kiek anksčiau, atsiimdama Auksinį gaublį už geriausią antraplanį moters vaidmenį, ji mestelėjo dviprasmišką užuominą apie tai, kad praleido naktį viešbutyje kartu su filmo „Kovotojas“ režisieriumi Davidu O.Russellu.

„Oskarą“ Melissa Leo atsiėmė iš Holivudo veterano Kirko Douglaso rankų. 94 metų aktorius pajuokavo, kad gyvenime Melissa Leo atrodo kur kas gražesnė, nei filme „Kovotojas“. „Tu irgi visai neblogas. Gal susitikime po apdovanojimų?“, – atšovė aktorė.

Net Melissos partneris filme „Kovotojas“ Christianas Bale‘as, garsėjantis nevaldomu elgesiu, atsiimdamas „Oskarą“ už geriausią antraplanį vyro vaidmenį, buvo neįtikėtinai kuklus ir pareiškė, kad savo kalboje tikrai nevartos žodžio iš F raidės...

Abu skandalingus aktorius – Melissą Leo ir Christianą Bale‘ą galima išvysti šiuo metu Lietuvos kino teatruose rodomame dviem „Oskarais“ apdovanotame filme „Kovotojas“. Siūlome pasižiūrėti skandalingą Melissos Leo „Oskarų“ kalbą:Necenzūruota versija:

2011-02-28, Garsų pasaulio įrašai
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 44 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės