kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Kovotojas

Režisieriai:
  David O. Russell

Aktoriai:
  Melissa Leo (I)
  Amy Adams (III)

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Ar „Kovotojo“ aktorės susimuš dėl „Oskaro“?

Aktorius Christianas Bale‘as, atsiimdamas Auksinio gaublio apdovanojimą už vaidmenį filme „Kovotojas“, juokaudamas pareiškė, kad „Gaublių“ teikimo komisija būtinai privalo skirti apdovanojimą abiems jo filmo partnerėms – Amy Adams ir Mellisai Leo, nes jos gali susimušti. Mat Amy Adams ir Melissa Leo buvo nominuotos toje pačioje – geriausios antrojo plano aktorės kategorijoje. Auksinį gaublį pelnė Melissa Leo.

Paskelbus „Oskaro“ nominacijas, Holivudo užkulisiuose pradėta juokauti, kad šį kartą nebus išvengta kraujo praliejimo ir Amy Adams bei Melissa Leo tikrai susipeš dėl  auksinės statulėlės.

Tai jau antroji „Oskaro“ nominacija 50 metų Melissos Leo kino karjeroje ir trečioji „Oskaro“ nominacija 36 metų aktorės Amy Adams gyvenime.

Melissa Leo pasijuokė iš kalbų, kad aktorės gali susipešti dėl „Oskaro“. „Visi norėtų, kad tai būtų kova, tačiau taip nėra. Mes esame nominuotos kartu, taip pat ir kitos žavios moterys“, – sakė Melissa Leo.

„Mes su Amy vis pasikalbame, kokia tai būtų puiki viešųjų ryšių kova, o jei surengtume ir tikrą kovą... Manau, kad neblogai uždirbtume už bilietus“, – juokėsi realiausia pretendentė į šių metų „Oskarą“ Melissa Leo.

Jei kova vis dėl to įvyktų, Melissa Leo turėtų pasisaugoti Amy Adams, nes pastaroji, kurdama vaidmenį Holivudo režisieriaus Davido O.Russello biografiniame filme „Kovotojas“, plušo bokso ringe.

Filme yra įspūdinga moterų muštynių scena – aiškindamasi santykius su savo mylimojo boksininko Micky Wardo motina (Melissa Leo) ir seserimis, Amy Adams herojė Charlene paleidžia į darbą kumščius ir sulaužo nosį Micky seseriai.

„Režisierius iš pradžių man sakė, kad aš nepanaši į merginą, kuri gali kam nors užvožti. Už šiuos žodžius buvau pasiruošusi jam užvažiuoti“, – juokėsi neaukšto ūgio ir smulkaus sudėjimo Amy Adams. – Tad nusprendžiau pasitreniruoti su Micky suvaidinusio aktoriaus Marko Wahlbergo bokso treneriu“.

Filmo „Kovotojas“ premjera Lietuvoje vasario 18 dieną.

2011-02-10, Garsų Pasaulio Įrašai
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 44 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės