kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Aktoriai:
  Orlando Bloom

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Orlando Bloomas: „Filmuojantis „Dangaus karalystėje“ aš valgiau ožkas“

28-erių britų aktorius Orlando Bloomas, į platųjį ekraną įsiveržęs kaip taiklus strėlininkas Legolasas iš trilogijos „Žiedų valdovas“, daugeliui savo gerbėjų pateikė tiesiai į širdį. Atrodo, kad būtent jam iš didelio „Žiedų valdovo“ aktorių būrio labiausiai sekasi kopti karjeros laiptais. Dar prieš pasirodant paskutinei trilogijos daliai, O. Bloomas nusifilmavo nuotykių juostoje „Karibų piratai: „Juodojo perlo“ užkeikimas“. Vėliau jis gavo vaidmenį istoriniame epe „Troja“. Ir dabar, pradėjus vos 4 metams nuo pirmos „Žiedų valdovo“ dalies, britų aktorius atlieka pagrindinį Baliano vaidmenį viename didžiausių šių metų filme, neprilygstamo fantastinių ir istorinių filmų meistro R.Scotto darbe „Dangaus karalystė“. Apie savo dabartinį gyvenimą, Baliano vaidmenį ir meilės reikalus kalba pats Orlando Bloomas. Pateikiame interviu, kurį jis davė radijo stočiai „Radio 1“.

DJ. Tai kaip tau sekasi, Orlandai?

Orlando Bloom: Labai gerai, tikrai puikiai.

DJ: Taigi... Esi garsus Holivudo aktorius. Kodėl kalbiesi su mumis?

O.B. Todėl, kad vis dar esu labai prisirišęs prie savo šaknų (juokiasi).

DJ. O, labai malonu, kad su mumis kalbiesi. Esu tau be galo dėkingas. Be to, žinau, kad metei rūkyti. Tai iš tiesų įspūdinga.

O.B. Labai ačiū.

DJ. Antra, tu esi „Manchaster united“ gerbėjas!!!

O.B. Na, taip. Iš tiesų nesu prisiekęs futbolo gerbėjas, tačiau kai buvau vaikas, mūsų kaimynai buvo viena airių šeima, išprotėjusi dėl „Manchaster united“. Taigi kiekvieną vakarą mes per televizorių kartu žiūrėdavome futbolo varžybas, net tik kai žaisdavo „Manchaster united“. Tai buvo rimtas dalykas.

DJ. O dabar tu gyveni Amerikoje... Ar gali sekti komandos rungtynes?

O.B. Ne, negaliu, nes, kaip ir sakiau, nesu didelis futbolo gerbėjas. Kitas dalykas – aš tikrai negyvenu Amerikoje. Gyvenu Anglijoje.

DJ. Tai kur tu gyveni?

O.B. Londone.Tiesiog... mmm... manęs ten nebūna, nes turiu daug keliauti. Tačiau laikau save britu, gyvenančiu Londone. Čia yra visi mano daiktai... Iš tiesų vis dar siunčiu savo asmeninius daiktus į Londoną.

DJ. Aišku. Bet dabar pakalbėkime apie naują tavo filmą. Tai istorinis nuotykių epas „Dangaus karalystė“, kurį režisavo Rydley‘us Scottas, o tu atlieki pagrindinį Baliano vaidmenį.

O.B. Tikrai taip.

DJ. Ar tai reiškia, kad esi antras Russellas Crow?

O.B. Na, ne (sumišęs nusijuokė). Būtų juokinga taip sakyti, nes Balianas yra visiškai kitoks herojus. Jis atėjęs tarsi iš senoviškų vesterno filmų ir priklauso seniesiems amžiams. Balianas neteko savo žmonos, vaikų ir iš Dievo laukia atsakymų, kodėl taip atsitiko, kodėl jis leido, kad taip atsitiktų.

DJ. Dauguma kritikų teigia, kad vaidmuo „Dangaus karalystėje“ gali stipriai pakeisti tavo karjerą, kad tu gali tapti kino legenda... Ką jiems atsakytum?

O.B. (nusijuokia) Aš paklausčiau, ar jie yra matę mane dramos mokykloje, kai man penkeri, šešeri metai? Aš taip seniai vaidinu scenoje. Būtent tada buvo tikras pirmas vaidmuo mano karjeroje. O iki kino legendos dar reikia nueiti tikrai ilgą kelią... Ir nežinau, ar man pavyks tai padaryti.

DJ. Gerai, gerai, nebekalbėk taip. Geriau atsakyk, kodėl merginos tave myli? Tu toks kuklus, mielas, žavingas... Jos tave myli. Beje, ar būsi naujuoju Džeimsu Bondu?

O.B. O ne, nieko apie tai negirdėjau...

DJ. Tiek daug apie tai kalbama, spėliojama...

O.B. Žinai, kartą man paskambino pusbrolis, kuris gyvena Los Andžele. Jis liepė įsijungti „CNN“ televiziją, kuri Amerikoje yra labai populiari. Per „CNN“ pasakė, kad aš esu naujas Džeimsas Bondas. Deja, ne. Tai netiesa. Nieko apie tai negirdėjau, visiškai nieko.

DJ. O ne! Buvai prisaikdintas tylėti.

O.B. Tikrai nieko apie tai nežinau.

DJ. Na gerai. Bet jeigu tai tiesa, mes nueisime į kino teatrą ir užsisakysime galybę bilietų....

O.B. (juokiasi).

DJ. Taigi „Dangaus karalystėje“ atliekti pagrindinį Baliano vaidmenį, bet jau anksčiau esi vaidinęs istoriniame nuotykių filme....

O.B. Ankstesniame istoriniame nuotykių filme „Troja“ vaidinau kitokį vaidmenį. Šįkart turėjau iš lieso vaikino pavirsti vyru. Juk mano suvaidintas Balianas iš pradžių dirbo kalviu. Taigi ši rolė pareikalavo išorinių pasikeitimų. Valgiau labai daug maisto, prisiverčiau valgyti. Priaugau 6-8 kilogramus. Buvo toks juokingas atsitikimas. Pamenu, kai filmavomės Maroke, man vis duodavo kažkokį vietinį patiekalą iš ėriuko mėsos. Aš jį valgiau taip dažnai, kad pasidarė keista, iš kur jie gauna ėrienos. Aplinkui nemačiau nė vienos avies! Tada užlipau ant kalvų ir pamačiau... ožką! Pasirodo, visą tą laiką valgiau ožkas!

DJ. O kaip Holivudo aktoriai? Jie nekenčia vienas kito ar myli? Ką iš A lygio žvaigždžių pavadintum savo draugu?

O.B. O kas yra A lygio žvaigždės? Jie visi yra malonūs žmonės, nes uždirba labai daug pinigų. Be to, jiems patinka jų darbas. Taigi jie mieli, nes nėra dėl ko skųstis. Bent jau aš to nepastebėjau. Galbūt tik ramybės neduoda kūrybinė grupė, nes ji turi suspėti dirbti pagal terminus. Tačiau visos A lygio žvaigždės išties elgiasi maloniai. Taip buvo ir per „Oskarų“ įteikimo ceremoniją. Negalėjau patikėti, kad ten patekau...

DJ. Gerai. Dabar aš paklausiu vieno klausimo ir tikrai nusiminsiu, jeigu man pameluosi. Kaip tavo meilės reikalai?

O.B. Tikrai ramūs. Nieko naujo mano fronte.

DJ. Tu pamelavai! Bet gerai pamelavai, man patiko. Turi pastovius santykius ar atsitiktinius?

O.B. Ir pastovius, ir atsitiktinius.

DJ. Tu ir vėl pamelavai! Gerai, grįžkime prie tavo gyvenimo Londone. Sakei, kad ten gyveni, bet kada žadi iš tiesų grįžti į Londoną?

O.B. Kada žadu grįžti? Per filmo „Dangaus karalystė“ premjerą! Gal žinai, kur ji įvyks? Manau, kad Leičesterio aikštėje. Tikrai pažadu, kad su į premjerą atėjusiais žiūrovais pabendrausiu bent valandą. Tikrai taip padarysiu.

DJ. Gerai, nes būsime pačiame priekyje ir pasitiksime tave šaukdami „Orlando, Orlando“...

O.B. O taip, jūs vaikinai...

DJ. Ir kai kitą kartą būsi Londone, būtinai pranešk.

O.B. Taip ir padarysiu.

DJ. Geros filmo premjeros!

2005-05-05, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:
Billy Unger (23 m.)
Zak Orth (48 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės