kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Dėl ko verkia Willas Smithas?

Kiekvieną kartą pamatęs savo jauniausią sūnų kino ekrane, aktorius ir daininkas Willas Smithas susigraudina ir apsiašaroja.

41-erių aktorius, kuris kartu su savo žmona Jada Pinkett Smith prodiusavo 12-mečio sūnaus filmą „Karate vaikis“, negali atsidžiaugti pastarojo nuoširdžiu atsidavimu darbui, bei prisipažino, jog kartu su kitu aktoriumi Jackie Chanu specialiai darydavo taip, kad vaikas bandytų siekti dar didesnių tikslų.

„Kiekvieną kartą pamatęs jį ekrane, aš pradedu kukčioti ir ašaroti. Jadenas yra labai disciplinuotas ir pareigingas vaikas, todėl būtų klaida, jei mes neskatintume jo siekti dar aukštesnių tikslų. Kartais su Jackie Chanu susimatydavome slaptuose susisikimuose, kuriuose aptardavome, kaip Jadeną skatinti dar daugiau dirbti, tačiau, kartu, kad to ir nepastebėtų jo mama“,- susižavėjimo savo sūnumi bei jo darbu neslėpė aktorius Willas Smithas.

Su Jada Pinkett Smith auginantis dar ir devynerių metų dukrą, aktorius teigia jog jaunėlis paveldėjo geriausias abiejų tėvų savybes.

„Jis paveldėjo mūsų abiejų pačias geriausias savybes. Net nesitiki, jog nukeliavus iki Meksikos ir išgėrus porą kokteiliukų, po 9 mėnesių susilauki tokio sūnaus“,- juokavo Willas Smithas.

Tačiau, kad ir kaip sūnaus ištverme ir darbingumu besidžiaugtų Willas Smithas, dėl to, kaip vaikas sutiks naujieną, jog filmavimo darbai pratęsiami dar vienam mėnesiui, aktorius nebuvo tikras.

„Artėjant numatytai filmavimo darbų pabaigai, sužinojau, jog jie bus pratęsiami dar vienam mėnesiui. Todėl nelabai įsivaizdavau, kaip šią žinią pranešti venuolikmečiui vaikui, kuris iki smulkmenų jau buvo susiplanavęs, kaip gryžęs atgal namo vėl galės linksmintis su savo draugais.Todėl šią užduotį atidaviau į mamos rankas“,- džiaugėsi gero tečio įvaizdį sūnaus akyse išlaikęs Willas Smithas.

„Karate vaikis“- tai klasikinio tokiu pačiu pavadinimu išleisto 1984 metais filmo perdaryta versija. Šioje pasakojama kaip 12-metis berniukas (akt. Jaden Smith) ir jo mama iš Detroito persikrausto į Kiniją. Naujame mieste, naujoje mokykloje jis susiduria su ne vienu išbandymu. Tačiau jam į pagalbą ateina paslaptingas kung-fu meistras (akt. Jackie Chanas).

2010-08-20, Acmefilm
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 33 asmenys:
Zac Efron (31 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės