kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Tarantino – „myliu Angliją“

Nekantriai Quentino Tarantino gerbėjų laukiamas filmas „Negarbingi šunsnukiai“ jau rugpjūčio 28 dieną atkeliauja į Lietuvos kino ekranus. Jungtinėje Karalystėje jis pradedamas rodyti savaite anksčiau.

Prieš premjerą į Londoną atvyko ir pats charizmatiškasis kino režisierius Quentinas Tarantino. Duodamas interviu Jungtinės Karalystės spaudos atstovams apie britų kino kultūrą, Tarantino prakalbo apie jo mėgstamiausius ir labiausiai vertinamus britų aktorius, bei apie galimus būsimus naujus projektus.

„Esu didelis aktoriaus Simon Pegg gerbėjas, be abejonės norėčiau su juo dirbti. Galvoju, kad Kate Winslet yra viena geriausių iš kada nors gyvenusių aktorių, man būtų didžiulė garbė dirbti su ja. Dievinu Anthony Hopkinsą. Aš taip pat norėčiau dirbti su Michaeliu Caine‘u. Jau matau juos vaidinančius mano filmuose, tik turėčiau parinkti tinkamus vaidmenis.“ – sako Quentinas.

„Myliu Angliją.“ – sako režisierius. „Būtų puiki gyvenimiška patirtis padirbėti čia šešis ar devynis mėnesius. Yra vienas projektas, apie kurį aš rimtai mąstau. Tai Leno Deightono knygų trilogijos: „Berlin Game“, „Mexico Set“ ir „London Match“ ekranizacija. Leno knygose aprašytas veiksmas vyksta šaltojo karo metu ir pasakoja apie šnipą Bernardą Samsoną. Mane vilioja nuostabūs knygų personažai ir puiki galimybė įdarbinti filme britų ir vokiečių aktorius.“

2009-08-19, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 48 asmenys:
Eugene Levy (72 m.)
Bill Pullman (65 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės