kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Miley naujoje „Asmens sargybinio“ versijoje

Anapus Atlanto labai populiari „Walt Disney“ kompanijos favoritė, šešiolikmetė Miley Cyrus ir toliau nenustoja stebinti ambicingais projektais. Nesenai paauglių dievinama žvaigždutė pranešė apsisprendusi baigti savo karjerą televizijos seriale „Hana Montana“, kuris ją kosminiu greičiu kilstelėjo į populiarumo aukštumas.

Įdomu, ar Miley trūksta laiko naujiems projektams, ar tiesiog seriale parodė viską, ką galėjo? Paskutinę liepos dieną į Lietuvą atkeliauja serialo pagrindu sukurtas filmas „Hana Montana“. Valstijose ir dar keliose šalyse filmas pradėtas rodyti kiek anksčiau ir jau spėjo uždirbti daugiau kaip 120 milijonų JAV dolerių.

Nuo 11 metų kino studijose apsigyvenusi M.Cyrus nesnaudžia ant laurų. Nesenai akylūs paparacai pastebėjo jaunąją aktorę pietaujančią su Iksmenu – Erniu, iš Australijos kilusiu aktoriumi Hugh Jackmanu ir keliais kino studijos bosais.

Planuojama kurti filmo „Asmens sargybinis“ versiją paaugliams. Originalus filmas yra ne vieną kartą rodytas Lietuve ir turėtų būti puikiai žinomas daugeliui, jame pagrindinius vaidmenis kūrė aktorius Kevinas Kostneris ir 90-aisiais populiari dainininkė Whitney Houston. Naujasis filmas vadinsis „Asmeninė apsauga“.

Hugh Jackmanas vaidins Niujorko policijos detektyvą, tapusį išlepintos paauglės asmens sargybiniu. Miley Cyrus tampa tikra kino žvaigžde!

2009-07-22, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 43 asmenys:
Tom Felton (31 m.)
Bonnie Hunt (57 m.)



Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės