kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Aktorė Jennifer Garner neabejinga širdžių ėdikui?

Holivudo aktorei Jennifer Garner patinka romantinės komedijos, nes jos turi “pikantišką prieskonį”.  

Aktorė, po pirmos santuokos ištekėjusi už vieno seksualiausių Holivudo vyrų Beno Afflecko, džiūgauja nusifilmusi romantinėje komedijoje „Mergišiaus praeities vaiduokliai“, nes šis žanras jai arčiausiai širdies. Jennifer čia vaidina merginą, dėl kurios galvą pameta užkietėjęs mergišius Matthew McConaughey.

“Nieko nėra smagesnio už darbą romantinėse komedijose. Tave išpuošia, iškvėpina ir tau reikia bučiuoti vaikiną, – šypsosi aktorė. „Bet šiame filme yra kur kas daugiau, nei įprastose komedijose – dialogai šmaikštesni ir linksmesni”.

Holivudo gražuolė neslėpė susižavėjimo filmo partneriu Matthew McConaughey: “Jei kas nors dirbo su juo ir nesugebėjo puikiai sutarti, turėtų susirūpinti, nes Matthew yra tikras gerų santykių meistras – su juo neįmanoma nesusidraugauti“.

Išgarsėjusi vaidmenimis populiariuose filmuose („Perl Harboras“, „Karalystė“, „Pagauk, jei gali“, „Džuno“), šiemet J. Garner susilaukė antros dukrelės ir mielai laiką leidžia su šeima. Prieš keletą metų vienas solidus žurnalas Jennifer išrinko „Metų moterimi“ – už sėkmingą aktorės karjeros ir šeimos suderinimą. J. Garner nebijo gatvėje pasirodyti be makiažo ir nė kiek nesigraužia, kad spaudoje daugiau rašoma apie jos santuoką ir vaikus, o ne naujus vaidmenis.

Naujausioje komedijoje „Mergišiaus praeities vaiduokliai“ Jennifer Garner vaidina širdžių ėdiko Matthew McConaughey tikrąją meilę.

2009-05-29, Garsų pasaulio įrašai
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 30 asmenys:
Jon Favreau (52 m.)
Joy Bryant (42 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės