kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Filmo “Greiti ir įsiutę 4” žvaigždė Paulas Walkeris filmavimo aikštelėje stengėsi nekonfliktuoti

Po aštuonių metų šaunusis kino filmo “Greiti ir įsiutę” aktorių ketvertas susitinka ketvirtojoje šio beprecedentinio kino-auto šou dalyje: Vinas Dieselis, Paulas Walkeris, Michelle Rodriguez ir Jordana Brewster susijungia prieš bendrą priešininką lydimi variklių gausmo, pašėlusio greičio ir padangų kauksmo.

Vienas pagrindinių filmo aktorių Paulas Walkeris pasakoja, jog sunkiausia besifilmuojant jam buvo ne atlikti sudėtingus manevrus  automobiliu ar kitokius kaskadinius triukus, kurių gausu veiksmo filmo scenose, bet… neįsivelti į konfliktą su kolega Vinu Dieseliu: “Sunkiausia man buvo ne kaskadiniai elementai, o tai, kad mes su Vinu nekibtume vienas kitam į atlapus – mes nuolat nevalingai stengėmės pasirodyti geriau ir kiekvienas manėme, jog esame geresnis už kitą. Na, aš įsitikinęs, kad esu kietesnis.” – juokiasi Paulas.

Ko gero, tai dar ne vienintelis sunkumas, kurį teko patirti šiam aktoriui, kol vyko “Greitų ir įsiutusių 4” filmavimo darbai: Paulo širdies draugei labai nepatiko, kad jos vaikinui teko daug laiko praleisti žavių aktorių Michellės Rodriguez ir Jordanos Brewster draugijoje. “O, taip, ji nebuvo tuo patenkinta, patyriau nemažai spaudimo – juk filme reikėjo ir bučiuotis su kita mergina. Teko dar kartą įrodinėti savo meilę, na, ir, žinoma, dovanoti gėlių.” – pasakoja P. Walkeris.

2009-04-03, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
Celia Weston (67 m.)
Ted Raimi (53 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės