kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Elektra

Aktoriai:
  Jennifer Garner (I)

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Ugniniu Elektros kostiumu J. Garner vilioja gerbėjus

Aktorė Jennifer Garner savo gerbėjus jaudina ne tik gražiu veidu bei puikia vaidyba. Filme „Elektra“ jos pritrenkiančią figūrą išryškina specialiai jai sukurtas raudonas odinis kostiumas.

Įspūdingą kostiumą, kurį apsitempusi aktorė įaudrina ne vieną vyriškos lyties atstovą, sukūrė dizainerė Lisa Tomsceszyn. „Elektros drabužiuose yra daug mados elementų, pavyzdžiui, korsetas, pažeminto liemens kelnės ir ilgi batai. Taip apsirengusi Jennifer atrodo sveikai ir seksualiai, o tai labai svarbu jos vaidinamai stipriai ir ryžtingai Elektrai,“ – sako dizainerė.

Veiksmo filme vaidinanti J. Garner turėjo atrodyti ne tik patraukliai. Aktorė atlieka nemažai triukų, todėl jos rūbai turi būti patogūs ir patvarūs. Iš pradžių dizainerė L. Tomsceszyn buvo sukūrusi sportišką Elektros įvaizdį, tačiau medžiagos, iš kurių ji galvojo siūti drabužius, buvo pernelyg standartinės ir nekrentančios į akis.

„Sugalvojau panaudoti korsetą, nes jis išryškina figūrą, be to, netrukdo rankų ir pečių raumenims. Tai ypač svarbu kalbant apie veiksmo filmo herojų,“ – subtilias savo darbo detales atskleidė dizainerė. Jos pastangas tikrai įvertino filmo „Elektra“ žiūrovai, nes, pasirodžius šiam filmui, Jennifer Garner gerbėjų armija dar labiau pagausėjo.

2005-03-16, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 30 asmenys:
Jon Favreau (52 m.)
Joy Bryant (42 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės