kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Australija

Aktoriai:
  Hugh Jackman

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Seksualiausias planetos vyras laimę surado šeimoje

Neseniai seksualiausiu planetos vyru pripažintam aktoriui Hugh Jackman netrūksta šarmingo žavesio, tačiau realiame gyvenime jis mažai panašus į „pleibojų“ – atvirkščiai, jis sudaro jautraus, doro, sąžiningo ir atsidavusio vyro įvaizdį.

„Savo būsimąją žmoną Deb (akt. Deborra-Lee Furness) sutikau būdamas 26 – erių, ir tai buvo laimingiausia akimirka mano gyvenime.“ – pasakoja H. Jackman. „Su malonumu ruošiu savo žmonai ir vaikams valgį, kepu blynelius, kartu dainuojame ir bėgiojame paplūdimiu...“

Puikią fizinę formą aktorius palaiko kasdien bėgiodamas 45 minutes, užsiimdamas irklavimu, važinėdamas dviračiu. Gerų rezultatų jis pasiekia sekdamas savo svorį ir kasdien liedamas prakaitą sporto salėje. Taip pat laikydamasis dietos – H. Jackman išvis nevartoja cukraus, valgo kas 3 valandas – maiste turi būti minimalus kiekis angliavandenių, daug vaisių, salotos, žuvis, vištiena.

Seksualiausias planetos vyras prisipažįsta, kad jo laimės paslaptis – jo šeima. „Laimė – tai buvimas kartu. Vaikai. Kai pasensiu, sėdėsiu po medžiu ir visas mano gyvenimas praslinks man prieš akis. Dėl ko buvo verta gyventi? Ar labai dėl to stengiausi? Ar buvau sąžiningas pats su savimi kiekvieną dieną? Štai ką man reikės įvertinti. Ar viską padariau teisingai.“ – svarsto aktorius.

Puikia ir sėkminga karjera kino pasaulyje galintis pasigirti H. Jackman mano, jog neverta kurti pernelyg didelių svajonių ir užsibrėžti savo gyvenimo tikslus. Reikia tiesiog gyventi įsiklausant į savo jausmus. „Prieš 15 metų aš nė už ką nebūčiau pagalvojęs, kad būsiu toks, koks esu dabar. Aš patyriau laimę gyvenime. Ir mano patarimas: nesvajokite – tiesiog gyvenkite!”

2008-12-29, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 39 asmenys:
Judy Greer (43 m.)
Muse Watson (70 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės