kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Australija

Aktoriai:
  Hugh Jackman

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

H. Jackmano jodinėjimo pamokos atnešė vien nuostolius

Nors „Australija“, kurioje vieną iš pagrindinių vaidmenų atliko Hughas Jackmanas, ir ne veiksmo juosta, vis dėlto filmavimo aikštelėje aktorius vos išvengė rimto susižeidimo ar net mirties. Besifilmuojant dramoje apie dviejų žmonių pastangas išsaugoti turtą, kelionę po Australiją ir gimusius jausmus, pavojų sukėlė ne nuodingi gyviai ar staigus saulės smūgis. Dėl visko kaltas žirgas, kuriuo H. Jackmanui teko mokytis jodinėti ne vieną valandą.

„Prieš prasidedant 6 mėn. truksiančiam apmokymui, treneris atvedė man žirgą. Kaip tik netoliese buvo už apsaugą atsakingas darbuotojas. Jis visada kiek pakvaišęs, toks vaikinas, su kuriuo niekas nenori prasidėti. Štai jis ir atnešė man motociklininko šalmą, kažko prikimštą švarką ir pasakė: „Prašau tai dėvėti. Dėl saugumo“. Tuo metu mano jodinėjimo mokytojas prunkštelėjo, sakydamas „Bailiukas“, - raudonuoti privertusį jodinėjimo pradžiamokslį prisimena Hughas Jackmanas.

Tačiau būtent apsaugos darbuotojo reiklumas bei paties aktoriaus paklusnumas ir išgelbėjo pastarajam gyvybę, kai teko treniruotis su besispardančiu ir raitelį numesti norinčiu žirgu. „Užsidėjęs šalmą, pasiruošiau treniruotei. Stipriai įtempiau vadeles, žirgas atmetė atgal galvą, kuri atsitrenkė į mano šalmą. Tai truko vos kelias sekundes, o aš jau gulėjau staigiai nukritęs ant žemės. Nejudėjau apie penkias minutes. Esu tikras, jeigu nebūčiau užsidėjęs šalmo, jau būčiau negyvas“, - nelaimingą incidentą prisiminė kino žvaigždė.

Ir tai ne visi H. Jackmano nuostoliai „Australijos“ filmavimo aikštelėje. Tarsi to būtų negana, aktorius ne kartą kūrybinei grupei iš savo kišenės turėjo nupirkti po viskio butelį. „Australijoje yra tokia sena tradicija: jeigu krenti nuo žirgo, prieš atsidurdamas ant žemės turi suspėti ištarti žodžius „Just taking a piss“. Jeigu nesuspėji to pasakyti, kiekvienas žirgais besirūpinančios grupės narys gauna po viskio butelį. O tokių žmonių buvo net 25!“ – brangiai atsiėjusias jojimo pamokas prisiminė H. Jackmanas.

2008-12-14, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 54 asmenys:
Willem Dafoe (63 m.)
Selena Gomez (26 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės