kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Australija

Aktoriai:
  Nicole Kidman
  Hugh Jackman

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

N. Kidman vos ištvėrė „Australijos“ filmavimą

Nicole Kidman, sugrįžusi į savo gimtąją šalį filmuotis juostoje „Australija“, prisipažino, kad nebuvo pasirengusi tokiems ekstremaliems išbandymams. Aktorę šokiravo temperatūros skirtumas ir rūsti gamta, kurioje buvo kuriama nepaprastų vaizdų kupina drama apie savo turtą bandančią išsaugoti moterį, kuri įsimyli jai padedantį vyrą.

„Nuvykti į tokias vietoves ir ten kurį laiką gyventi buvo nepaprastai sunku. Pamenu, išlipau iš lėktuvo, pajaučiau karšį ir sušukau: „Aš čia neišgyvensiu!“. Tuomet mes apie dvi valandas važiavome iki filmavimo aikštelės, kur, išvydusi vietovę, pamaniau, kad ji neįtikėtinai primityvi“, - iškentėti saulės kaitrą. „Mano oda itin šviesi, tad tikrai nebuvo lengva. Kol filmavome, slėpdavausi pavėsyje ir dėkodavau už išrastas plačiakraštes skrybėles“, - patirtų išbandymų nepamiršo dramos „Australija“ žvaigždė.

Nepaisant patirtų sunkumų, aktorė teigia, kad Bazo Luhrmanno sukurta juosta išgelbėjo jos gyvenimą. „Šis filmas suteikė man galimybę patirti dalykus, kurių kitu atveju niekada nebūčiau galėjusi patirti. Kuo labiau senstu, tuo labiau filmuodamasi jaučiuosi lyg linksminčiausi atrakcionuose. Tarsi būčiau drąsi ir nesijaudinčiau, jei kas man atsitiks. Juk lengva pradėti bijoti pasirodyti kvailiu, ypač, jeigu esi toks žmogus kaip aš: truputį užsidaręs ir drovus. Bet aš pradedu tai įveikti“, - prisipažino Nicole Kidman, minėtame filme vaidinusi kartu su Hughu Jackmanu.

2008-12-08, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 54 asmenys:
Willem Dafoe (63 m.)
Selena Gomez (26 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės