kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Madagaskaras 2

Režisieriai:
  Eric Darnell
  Tom McGrath (IV)

Aktoriai:
  Sacha Baron Cohen

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Sacha Baronas Cohenas vos spėjo įgarsinti „Madagaskaro 2“ personažą

Puikūs prieš 3 metus rodyto animacinio filmo „Madagaskaras“ rezultatai ir milijonai gerbėjų lėmė, kad juostos prodiuseriai susimąstytų apie tęsinio kūrimą. Režisierius Ericą Darnellą ir Tomą McGrathą nebuvo sunku prikalbinti tapti antros dalies režisieriais.

Pagrindinius veikėjus lengvai sutiko įgarsinti ir aktoriai Benas Stilleris, Chrisas Rockas, Davidas Schwimmeris, Jada Pinkett Smith, Sacha Baronas Cohenas ir kt. Pastarieji paprastai itin mėgsta savo balsus „paskolinti“ animaciniams herojams, nes jiems nereikia ilgas valandas laukti filmavimo pradžios, nesuskaičiuojamą kartų grimuotis ar keisti rūbus.

„Madagaskaro 2“ kūrėjai prisimena, jog jiems nebuvo itin sudėtinga suderinti garsių aktorių darbo tvarkaraščius, tačiau daugiausia problemų kėlė Sacha Baronas Cohenas. Ne dėl to, jog blogai atliktų savo darbą ar nuolat laidytų tokiam filmo žanrui ne visai tinkamus juokelius. Tiesiog tuo metu aktorius buvo siaubingai užimtas garsiojo Borato filmavimu ir niekaip nerado laiko atvykti „Madagaskaro 2“ studiją įgarsinti karaliaus Žiuljeno.

„Tuo metu visi aktoriai buvo labai užimti, tačiau sudėtingiausia buvo sutarti su Sacha. Iš pradžių jis filmavo juostą apie Boratą, o vėliau ji su didžiausiu griausmu startavo kino teatruose. Mes tuo metu kūrėme „Madagaskarą 2“. Kai S. B. Cohenas pirmąkart įgarsino savo personažą, Amerikoje jis buvo dar niekam nežinomas žmogus, todėl „Borato“ sėkmė dabar mums sėkmingai pasitarnaus“, - pasakojo prodiuserė M. Soria, nusprendusi kantriai laukti laisvos vietos komiko dienotvarkėje ir, kaip vėliau pripažino, nesigailinti šio savo sprendimo.

2008-11-17, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 44 asmenys:
Miranda Otto (51 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės