kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Australija

Režisieriai:
  Baz Luhrmann

Aktoriai:
  Hugh Jackman
  Nicole Kidman

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Dramos „Australija“ vos nenutraukė nelaimės

Režisierius Bazas Luhrmannas, nuo gruodžio 26 dieną žiūrovams pristatantis naują savo darbą „Australija“, prisipažino, kad filmuojant šią juostą susidūrė su visais įmanomais sunkumais.

Sukūręs įstabių peizažų kupiną dramą apie į Australiją atvykusią Sarą, kuri, siekdama išsaugoti savo turtą, susipažįsta ir įsimyli jai padedantį Doverį, režisierius patyrė, koks atšiaurus kartais gali būti jo gimtasis kraštas. „Australijos“ filmavimo grupė darbo metu kentė nuo įvairių ligų, apsinuodijimo maistu ir kitų įvairių sunkumų. Tai neaplenkė ir pagrindinius vaidmenis atlikusių Nicole Kidman ir Hugho Jackmano.

„Tai buvo varginantis darbas. Filmavime naudoti žirgai susirgo gripu. Pirmą kartą per 100 metų Australijoje palijo. Tai atsitiko tuo momentu, kai dykumoje buvome susirengę filmuoti vieną epizodą. Iš tikrųjų įvyko visi sunkumai, kokius tik galima įsivaizduoti“, - pasakojo Bazas Luhrmannas.

Režisierius pridūrė, kad už nuolatinį padrąsinimą ir palaikymą jis labiausiai dėkingas aktoriams, kurie su visomis problemomis susidorojo kaip tikri profesionalai.

„Nicole geriausia yra tuomet, kai situacija neįprasta ir sudėtinga. Manau, kad tai vienas iš geriausių žmogaus charakterio bruožų. Ir, beje, niekas neišdrįso su manimi išvykti stovyklauti gamtoje, išskyrus Hughą Jackmaną“, - šyptelėjo dramos „Australija“ režisierius.

2008-11-17, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 54 asmenys:
Willem Dafoe (63 m.)
Selena Gomez (26 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės