kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Australija

Režisieriai:
  Baz Luhrmann

Aktoriai:
  Nicole Kidman
  Russell Crowe
  Hugh Jackman
  Heath Ledger

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Naujasis garsiojo „Mulen Ružo“ režisieriaus darbas – „Australija“

Epinė romantinė drama „Australija“ – pirmasis grandiozinis australų režisieriaus Baz Luhrmann projektas po 2001 m. neįtikėtinos sėkmės sulaukusio miuziklo „Mulen Ružas“.

Po to režisierius turėjo minčių kurti kino filmą apie Aleksandrą Makedonietį, jis netgi buvo pradėjęs rašyti scenarijų ir pateikęs Australijos ministrui pirmininkui prašymą, kad šis suteiktų galimybę Australijos armijos kariams filmuotis kaip statistams masinėse scenose, tačiau tuo metu režisierius Oliver Stone išplatino pranešimą apie „Aleksandro Makedoniečio“ filmavimo darbų pradžią.

Baz Luhrmann nutarė pasitraukti. Tik 2005 m. „The Hollywood Reporter“ pranešė apie naująjį jo projektą – „epinę romantinę dramą, kurios veiksmas vyksta Antrojo pasaulinio karo metais. Pagrindiniuose vaidmenys pasirodys Nicole Kidman ir Russel Crowe.“ Projektas iškart buvo pradėtas vadinti australietiškuoju „Vėjo nublokštų“ variantu.

Pirmąja skandalinga sensacija tapo aktoriaus Russel Crowe pasitraukimas iš projekto: Holivudo kuluaruose sklido kalbos, jog aktorius užsiprašęs milžiniško honoraro, jam nepatikęs pirminis scenarijaus variantas ir jis norįs, kad jo vaidmuo būtų reikšmingesnis, taip pat pareiškęs pageidavimą, kad filmavimo darbai vyktų netoliese nuo jo rančos Australijoje ir jam nereikėtų daug laiko praleisti kelyje į darbą... 2006 m. birželį Russel Crowe galutinai pareiškė atsisakąs vaidmens. Pats jis teigia, jog tai buvo ne jo, o B. Luhrmann įtakotas sprendimas.

„Jis – genijus. Ir mūsų santykiai, nepaisant visko, puikūs.“ – režisieriui negailėjo komplimentų R. Crowe.

Kurį laiką projekto ateitis buvo pakibusi nežinioje, nors Nicole Kidman atvirai reiškė savo pasiryžimą filmuotis: „Šis filmas tarsi mano kraujyje. Aš tvirtai žinau, jog turiu jame vaidinti. Didžiuojuosi, kad vėl dirbsiu su Baz Luhrmann. Ir nekantaruju užsėsti ant žirgo!”

Po Russel Crowe pasitraukimo buvo manoma, kad pagrindinis vyro vaidmuo bus pasiūlytas aktoriui Heath Ledger. Tačiau neilgai trukus paskelbta, jog R. Crowe vietą užims australų aktorius Hugh Jackman. N. Kidman ir H. Jackman jau yra dirbę kartu – tiesa, už kadro – animacinėje juostoje „Linksmosios pėdutės“ jiedu įgarsino pingvinuko Mamblo tėvus.

„Australijoje“ šie garsūs aktoriai išgyvens romantišką ir pilną išbandymų meilės dramą Antrojo pasaulinio karo metų sukrėtimų fone.

2008-11-10, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 54 asmenys:
Willem Dafoe (63 m.)
Selena Gomez (26 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės