kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

J. Stathamas siekia tapti geriausiai apmokamu britų aktoriumi

Jasonas Stathamas yra tikrai ne pirmas aktorius, sekantis didžiausių veiksmo filmo žvaigždžių Arnoldo Schwarzeneggerio, Bruce‘o Williso ir Sylvesterio Stallone‘s pavyzdžiu. Tačiau yra vienas „bet“. Ne viename pasisekimo sulaukusiame veiksmo filme, iš kurių naujausias vadinasi „Mirties lenktynės“, vaidinęs J. Stathamas būtų pirmasis britas, kuriam pavyktų tapti geriausiai apmokamu minėto žanro juostų aktoriumi, kokios buvo minėtos garsenybės.

„Buvau didelis A. Schwarzeneggerio,  B. Williso ir S. Stallone‘s gerbėjas. Savo laiku jie buvo daugiausiai uždirbantys aktoriai. Tačiau kino istorijoje iki šiol nėra geriausiai apmokamo britų aktoriaus. Jeigu man pavyktų tapti pirmuoju, tai būtų neįtikėtina“, - savo ambicijų neslėpė britas.

Atlikęs pagrindinį vaidmenį „Mirties lenktynėse“, kur tapo į kalėjimą pakliuvusiu čempionu, pasiryžusiu dėl laisvės kovoti mirtį nešančiose lenktynėse, J. Stathamas tiki, kad ši juosta Holivude pakeis jo statusą. Tapęs A lygio aktoriumi, jis realiai gali pretenduoti į didžiulius honorarus.

„Man tai yra svarbu. Tai mano pirmas didelis studijinis filmas. Labai tikiuosi, kad jis sulauks sėkmės“, - pabrėžė „Mirties lenktynių“ žvaigždė.

Beje, iki šio laiko sėkmė tikrai buvo jo pusėje. J. Stathamas nusifilmavo ir gerų atsiliepimų sulaukė už vaidmenis juostose „Lok, stok arba šauk“, „Vagišiai“, abiejose „Transporterio“ dalyse, „Adrenaline“, „Partneriuose mirti“ ir kt.

2008-09-19, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 33 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės