kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

G. del Toro Holivude pasigedo įtikinamų veiksmo filmų aktorių

Veiksmo filmą „Pragaro vaikis: aukso armija“ pastatęs režisierius Guillermo del Toro tvirtina, kad šiandieniame Holivude neliko aktorių, galinčių atlikti lyderiaujančių vyrų vaidmenis. Režisieriaus nuomone, dėl to tik keli šiuolaikiniai veiksmo filmų herojai atrodo įtikinami, o likę kiti yra pernelyg gražūs, atitinkantys tradicinį „macho“ įvaizdį.

„Man atrodo, kad šiuo metu be Rono Perlmano ir Clive‘o Oweno visi kiti aktoriai yra tik berniukai. Nebėra Lee Marvinso, Steve‘o McQueenso, Charleso Bronsonso, Jameso Coburnso. Visi yra gražūs, tobuli vaikinai. Todėl nebėra filmų apie vyrus. Apskritai nemanau, kad dauguma iš tokius vaidmenis atliekančių aktorių žino, kas yra realus gyvenimas. Kai žiūriu veiksmo juostas, kur, mano nuomone, tik Harrisonas Fordas ir Willas Smithas yra išimtys, ant tokių herojų veidų gali būti kraujas ir grimas, tačiau iškart vaizduotėje matau už kameros laukiantį asistentą, kuris rankose laiko „Evian“ vandens buteliuką ir mobilųjį telefoną“, - dabartinius veiksmo filmuose vaidinančius aktorius pakomentavo Guillermo del Toro.

Naujame savo filme Pragaro vaikio vaidmeniui pasirinkęs Roną Perlmaną, režisierius tikina, kad jis idealiai tinka superherojaus išvaizdai.

„Ronas sudaro „kieto“, šiurkštaus, kasdien sutinkamo vyro įspūdį. Jis atstovauja kilnų, stiprų vyrą. Remiantis klasikiniu suvokimu, Ronas nėra gražus vyras, tačiau jis yra tikras lyderis. Štai kur slypi skirtumas“, - paaiškino veiksmo filmo „Pragaro vaikis: aukso armija“ kūrėjas Guillermo del Toro.

2008-09-05, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 28 asmenys:
Tom Everett (70 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės