kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

D.Radcliffo ir F.Highmore‘o karjera rūpinasi viena mama

Harį Poterį ir Čarlį iš „Šokolado fabriko“ sieja mažiausiai du dalykai: draugystė ir mama. Jaunąjį Hogvartso burtininką suvaidinusio Danielio Radcliffe‘o agentė yra ir Freddie Highmore‘o, nustebinusio pasaulį filme „Čarlis ir šokolado fabrikas“, mama.

Ponia Sue Latimer yra bene įtakingiausia jaunųjų žvaigždžių agentė Holivude. Ji rūpinasi savo sūnaus, kino vunderkindu vadinamo F.Highmore‘o karjera. Berniukas jau suvaidino tokiuose filmuose kaip „Niekados šalies beieškant“, „Artūras ir minimukai“, nė kiek nenusileido Johnny Deppui režisieriaus Timo Burtono pasakoje „Čarlis ir šokolado fabrikas“, o  netrukus pasirodys kino ekranuose muzikinėje dramoje „Muzika suradusi mus“.

Ta pati S.Latimer rūpinasi ir D.Radcliffe‘o, išgarsėjusio filme apie Harį Poterį, karjeros reikalais. Abu berniukai yra geriausi draugai ir dėl kino vaidmenų kaip suaugusieji nesipeša.

Tiesa, žurnalistams F.Highmore‘as ne kartą prisipažino: „Nesu tikras, kad seksiu savo draugo Danielio keliu ir paaukosiu mokslus dėl aktorystės. Dabar man patinka būti aktoriumi, bet ar juo liksiu ir užaugęs, tikrai nežinau“.

F.Highmore‘ą jau nuo rugpjūčio 22 d. galima išvysti muzikinėje dramoje „Muzika suradusi mus“. Čia jaunasis aktorius vaidina vienuolikmetį muzikos vunderkindą, pabėgusį iš vaikų namų ieškoti tėvų. Atvykęs į Niujorką, berniukas ima groti gatvėse ir netikėtai ima skintis kelią į šlovę.

Filmo garso takelis buvo nominuotas „Oskarui“, filme vaidina Jonathanas Rhys Meyersas, Keri Russel ir kiti.

2008-08-12, Acme Film
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 28 asmenys:
Tom Everett (70 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės