kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Elektra

Aktoriai:
  Jennifer Garner (I)

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Dėl vienos scenos - keli mėnesiai treniruočių

Kai kurios aktorės kelią į Holivudo olimpą skinasi ne graudžiomis ašaromis melodramose, o tvirtais smūgiais priešininkui į veidą. Tokia yra Jennifer Garner, kuri savo gerbėjus žavi ne tik gražiu veidu ir seksualia figūra, bet ir geru fiziniu pasirengimu. Visas aktorės grožis ir jėga atsiskleidžia veiksmo filme „Elektra“, kur ji atlieka pagrindinį samdomos žudikės Elektros vaidmenį.

Įspūdingų kovos scenų kupiname filme neapsieita be naujausių vizualių efektų, tačiau pagrindinės kovos buvo atliktos įprastu būdu – realybėje. Grumtynių scenas sukūrė kovų ir triukų choreografas Mike‘as Guntheris.

Karjerą kine pradėjęs dar 1965-aisiais, jis sukūrė ne vieną pribloškiančią kovą filmams „Van Helsingas“, „Matrica: perkrauta“, „Matrica: revoliucijos“, „Patriotas“ ir kt. Šįkart dirbdamas su juosta „Elektra“ jis panaudojo įvairias kovos menų technikas, o Jennifer Garner pati pasišovė atlikti kai kuriuos triukus.

„Ji nemažai boksavosi, atliko Wu Shu, Shodukan ir kitų stilių kovos menų judesius,“ – paaiškino triukų choreografas M. Guntheris.

„Kiekvienai kovai treniravausi skirtingai. Pavyzdžiui, vienoms grumtynėms ruošiausi keletą mėnesių. Kai filmavome šią sceną, plaukai nuolat uždengtavo akis. Iš tiesų prieš penkis gerai sudėtus vyrukus koviausi būdama beveik akla, tačiau viską buvau taip gerai išmokusi ir taip atidžiai klausiausi aplinkos garsų, kad viską atlikau teisingai. Tiesiog žinojau: jei savo lazda suduosiu ten, kur reikia, kova pavyks puikiai, “ – pasakojo Jennifer Garner.

Aktorė prisipažino, kad sunkiausios buvo treniruočių, o ne filmavimo dienos. „Kai filmuodavome, aš nesijaudindavau. Žinojau, kad kautis būčiau galėjusi net jei mane pakabintų aukštyn kojomis,“ – pasitikėjimu tryško aktorė. Jennifer Garner žodžiuose yra tiesos, nes, vaidindama televizijos seriale „Alias“, ji daug dienų praleido treniruočių salėje. Ji neblogai išmano ne vieną kovos techniką, o specialiai filmui „Elektra“ mokėsi rytų kovos menų.

2005-03-02, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 30 asmenys:
Jon Favreau (52 m.)
Joy Bryant (42 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės