kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

A. Kutcherio seksualumo priežastis

Aktorius Ashtonas Kutcheris gali pamesti galvą Las Vegase, bet tik ne dėl galimybės patekti į seksualiausių vyrų šimtuką. Neseniai pakviestas į Ellenos DeGeneres pokalbių šou, jis sužinojo kad žurnalo „People“ skaitytojai išrinko jį į 100 seksualiausių vyrų sąrašą.

Kai laidos vedėja parodė aktoriui minėtame leidinyje išspausdintą jo nuotrauką, A. Kutcheris pasirodė ne iš kelmo spirtas ir šmaikščiai pakomentavo fotografiją, parodydamas, kad gerai žino, kas jam geriausiai tinka, o kas – ne.

„Ši nuotrauka padaryta dar prieš pradedant augintis barzdą. Kai apsisprendžiau būti su barzda, nesiskusdamas nebeįsipjaunu odos, kas yra laikoma vyro puošmena“, - pajuokavo jau ne vienerius metu saldainiuku arba D. Moore žaisliuku vadinamas A. Kutcheris.

Pokalbių šou laidoje aktorius atskleidė, kad didžiausiu savo konkurentu dėl seksualiausio vyro titulo jis laiko Patricką Dempsey‘ų iš serialo „Grėjaus anatomija“.

„Kai tave pripažįsta gražiu, gali pradėti pretenduoti į seksualumą. Londone sutikau Patricką. Stengiuosi sumažinti jo galimybes gauti seksualiausio vyro titulą“, - humoro jausmą demonstravo A. Kutcheris, neseniai nusifilmavęs komedijoje „Pametę galvas Las Vegase“.

2008-05-12, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:
Billy Unger (23 m.)
Zak Orth (48 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės