kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

I. Fisher komedijų ėmėsi tik įtikinta paties Borato

Garsųjį Boratą suvaidinęs Sacha Baronas Cohenas, susipažinęs su aktore Isla Fisher ne tik pakeitė jos asmeninį gyvenimą, bet ir pasuko jos karjerą visai kita linkme.

Pastaruoju metu vis dažniau įvairiose komedijose besifilmuojanti I. Fisher prisipažino, kad šio žanro ėmėsi tik įtikinta savo sužadėtinio. Gan ilgai bandydama gauti rimtus vaidmenis, aktorė galiausiai sutiko vaidinti komedijose, nes jos pasiruošimai dramoms S. B. Cohenui sukeldavo juoko priepuolius.

„Sacha pirmasis pastebėjo mano talentą atlikti komiškus vaidmenis. Kažkada bandydavau gauti rimtas roles dramose, tad kartu su Sacha repetuodavau savo scenas. Jis vis kvatodavo ir sakydavo, kad turiu vaidinti komedijose, nes esu viena juokingiausių moterų, kokias jis kada nors sutiko! Niekada negalvodavau apie komedijas, tačiau kai iš jo sulaukiau tokio didelio komplimento, nusprendžiau pabandyti“, - apie lemtingas permainas karjeroje pasakojo Isla Fisher.

Pirmasis jos vaidmuo juostoje „Slėpkit pamerges!“ neliko nepastebėtas, vėliau sekė „Tavo kompanijos malonumas“, „Karštos sėdynės“ ir keletas kitų filmų. Naujausioje romantinėje komedijoje „Be abejo, turbūt“ apie bandymą suteikti meilei antrą galimybę Isla Fisher vaidina kartu su tokiomis garsiomis žvaigždėmis Rachel Weisz, Ryanu Reynoldsu ir Abigail Breslin.

2008-03-31, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 48 asmenys:
Kevin Sorbo (60 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės