kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Į ką panašios filmo „Visa tiesa apie ryklį“ žvaigždės

Spalvingos, juokingos, kinuose jau rodomos animacinės juostos „Visa tiesa apie ryklį“ kūrėjai nusprendė šiek tiek pažaisti. Žiūrovai, atėję pažiūrėti šio filmo, ne tik girdi ne vienos Holivudo įžymybės balsą, bet su nuostaba supranta, jog pagrindiniai animaciniai herojai kažkur yra matyti!

Pasirodo, animatoriai „Visos tiesos apie ryklį“ veikėjams suteikė juos įgarsinančių aktorių bruožų. Štai išgarsėti trokštantis žuviukas Oskaras yra toks pat šaunus ir nenustygstantis vietoje kaip balsą jam paskolinęs Willas Smithas. Na, gal tik Oskaro šypsena yra daug platesnė...

Pažiūrėjus į jį suvilioti bandančią raudoną žuvelę Lolą, turbūt niekam nekyla abejonių, kad ją įgarsina seksualioji Angelina Jolie. Ilgi plaukai ir įspūdingo dydžio lūpos – ir vandenyne, ir realiame pasaulyje tokiai gražuolei vyrai negali atsispirti.

O štai draugiška, bet slapčia iš meilės Oskarui mirštanti Endži yra tokia pat simpatiška ir miela kaip ir jai balsą paskolinusi Renee Zellweger.

„Manau, kad animatoriai Endžei perteikė pačias geriausias aktorės R. Zellweger veido išraiškas. Endži turi tokius pat mielus žandukus, o žiūrovai iš jos elgesio, žodžių ir išvaizdos iškart pajaučia spinduliuojantį draugiškumą,“ – mano viena iš juostos režisierių Vicky Jenson.

Kurdami ryklių mafijos krikštatėvį Doną Liną, animatoriai turėjo tikrai nemažai padirbėti. „Peržiūrėjome visą Roberto De Niro filmografiją pradedant nuo komedijos ir baigiant drama, suradome visas jam būdingas veido išraiškas. Visą medžiagą atsispausdinome ir gerai išstudijavome. Tikiu, kad iš kiek primerktų akių, kreivos šypsenos ir įsimenančio apgamo žiūrovai iškart atpažins Robertą De Niro,“ – įsitikinęs kitas animacinio filmo režisierius Bibo Bergeronas.

Tačiau juokingiausias yra banginių plovyklos savininkas, tikras verslininkas Saiksas. Supykęs jis grėsmingai išpučia visus savo spyglius ir suraukia vešlius antakius! O Holivude nėra kito tokio milžiniškų antakių savininko kaip režisierius Martinas Scorsese.

2005-03-31, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 28 asmenys:
Tom Everett (70 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės