kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Gatvės tango

Režisieriai:
  Liz Friedlander

Aktoriai:
  Antonio Banderas

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Antonio Banderas vaidins šokių mokytoją

Įkvepiančioje muzikinėje dramoje „Gatvės tango“ ("Take the Lead") žavusis „Zoro“ vaidins šokių mokytoją.  Filmas yra sukurtas pagal tikrą istoriją apie Manheteno šokių mokytoją Pjerą Diuleiną, savanoriškai pasiryžusį mokyti pramoginių šokių mišrią paauglių grupę vienoje Niujorko įkalinimo įstaigoje.

Filmo „Gatvės tango“ režisierė Liz Friedlander iki šiol garsėjo kaip nepralenkiama muzikinių klipų kūrėja – juos kūrė tokiomis garsenybėms kaip „Simple Plan“, „Babyface“, „R.E.M.“ ar Avril Lavigne. Darbo patirtį su pačiais skirtingiausiais muzikos stiliais režisierė sumanė pritaikyti savo pirmajame filme - kino debiute „Gatvės tango“.

Žiniasklaidai Friedlander sakė: „Jau keletą metų stebiu įdomią tendenciją jaunimo kultūroje – į madą sugrįžta senieji pramoginiai šokai jungiant juos su hip-hopu. Pamaniau, būtų smagu apie tai sukurti filmą. Pasitelkėme jau legenda tapusią istoriją apie Manheteno šokių mokytoja Pjerą Diuleiną ir pradėjome dirbti.“

Ruošdamasis vaidmeniui Antonio Banderas daug valandų praleido prakaituodamas šokių aikštelėje ir mokydamasis reikalingų žingsnelių. Filmuojant Banderas pats norėjo šokti ir atsisakė šokių dublerių.

Filmo kūrėjai tikisi, kad filmas į kino teatrus pritrauks pačių skirtingiausių skonių žiūrovus. Eis ir tie, kurie sako: „Nekenčiu hip-hopo, bet mėgstu pramoginius šokius“, ir tiek, kas mėgsta hip-hopą, bet nesižavi pramoginiais šokiais.

2006-03-15, Garsų pasaulio įrašai
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 28 asmenys:
Tom Everett (70 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės