kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Will Smith prieš neištikimybę paprašytų žmonos leidimo

"Blogas vyrukas" Willas Smithas teigia niekuomet neapgaudinėsiantis savo žmonos Jados Pinkett-Smith prieš tai nepaprašęs jos leidimo.

"Kodėl turėčiau neigti tai, kas natūralu - mus traukia daug aplinkinių žmonių. Tačiau aš niekuomet neapgaudinėčiau savo žmonos prieš tai jos neįspėjęs", - dienraščiui "New York Post" sakė buvęs reperis.

"Mūsų su Jada vestuvinėje priesaikoje nėra tokių žodžių, kad mes išsižadame visų aplinkinių. Tačiau buvo žodžiai, kad mes niekada neleisime atsitikti taip, kad apie neištikimybę vienas iš sutuoktinių išgirstų "po fakto" iš kitų žmonių", - skirtumą aiškino aktorius.

Su aktore Jada Pinkett-Smith juodaodis aktorius susituokė 1997-jų Naujų metų vakarą.

"Mes sutarėme, kad esant reikalui galėsime abu vienas kitam pasakyti "žinai, man reikia permiegoti su kuo nors kitu. Aš to nedarysiu, jei tu tam nepritari, tačiau prašau sutik", - susitarimą aiškino vyriškis.

Vienas turtingiausių Holivudo aktorių (iki 40 metų) šiuo metu reklamuojantis naujausią savo darbą - romantinę komediją ne tik vyrams "Hičas - meilės specialistas", taip pat prisimena, kaip kažkada garsios Holivudo porelės jam ir žmonai dalino santuokos išlaikymo patarimus.

"Mūsų dažniausi patarėjai tiek Tomas su Nikole, tiek Briusas su Demi dabar jau patys seniai išsiskyrę, o mes su Jada esame atviri vienas kitam ir ką tik atšventėm 7-siąs vedybų metines", - džiaugėsi "meilės specialistas" Willas Smithas.

2005-02-09, ACME
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 40 asmenys:
Barry Corbin (78 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės