kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Elektra

Aktoriai:
  Jennifer Garner (I)

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Buvęs J. Garner vaikinas trukdo jos karjerai

Pavydas tikrai užtemdė akis Michaeliui Vartanui. Buvęs aktorės Jennifer Garner vaikinas spaudoje paskelbė, kad pati aktorė savo naujausią filmą „Elektra“ pavadino baisiu.

2003 m. su ispūdingos išvaizdos aktore susitikinėjęs vaikinas siekia susigrąžinti Jennifer ir beprotiškai pavydi naujam jos draugui Benui Affleckui. Duodamas interviu M. Vartanas kalbėjo: „Girdėjau, kad filmas „Elektra“ yra tiesiog baisus. Jennifer paskambino man ir taip pasakė. Ji buvo priversta nusifilmuoti šioje juostoje, nes to reikalavo jos kontraktas“.

Vos pusantro mėnesio su J. Garner susitikinėjęs vaikinas teigia, kad jo nė kiek nejaudina žurnaluose spausdinamos nuotraukos, kur Jennifer pozuoja su B. Afflecku. „Aš mylėsiu Jennifer iki mirties. O jos naujo draugužio Beno aš nepažįstu. Nežinau, ar tikrai jie yra laimingi, todėl tos nuotraukos man nieko nereiškia,“ – tvirtino įsimylėjėlis.

Nors pati aktorė tokių kalbų nekomentavo, šaltiniai teigia, kad Jennifer yra labai supykusi. „Kol kas nekelsiu audros, tačiau Michaelis turi žinoti, kad viskam yra ribos. Nepakęsiu, kad kažkas gadintų mano karjerą, įvaizdį ir bandytų atimti mėgstamą darbą. Aš pati esu visiškai patenkinta šiuo filmu ir savo vaidmeniu,“ – savo draugams pasakojo efektingos išvaizdos aktorė.

2005-01-28, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 30 asmenys:
Jon Favreau (52 m.)
Joy Bryant (42 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės