kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Elektra

Aktoriai:
  Jennifer Garner (I)

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Netikėtai susirgo aktorė Jennifer Garner

Staiga sutriko naujos Beno Afflecko merginos, gražuolės Jennifer Garner, sveikata. Susirgimas buvo toks rimtas, kad J. Garner nutraukė visus naujo filmo „Elektra“ reklamavimo darbus. Žurnalistų tarpe tai sukėlė gandus, jog galbūt nuo savo vaikino ji laukiasi kūdikio, tačiau greitai tokie spėjimai buvo paneigti.

Pasirodo, J. Garner kenčia nuo sunkaus nervų sutrikimo. Iš pradžių garsenybės patarėjai teigė, kad ji gavo virusinę infekciją. Tačiau atrodo, kad J. Garner pakirto nervinio pobūdžio liga, kurios priežastimi tapo televizijos šou „Alias“ metu atliktas triukas.

„Mes visi galvojome, kad aktorė kenčia nuo virusinės infekcijos, tačiau gydytojai teigia, kad tai daug rimtesnis susirgimas. Vykdydama jų nurodymus, Jennifer nebeveda šou „Saturday night live“ ir nutraukė juostos „Elektra“ reklamavimą,“ – teigia šaltinis.

Įspūdingų triukų ir kovos scenų kupinoje juostoje Jennifer Garner atlieka pagrindinį paslaptingos ir seksualios Elektros vaidmenį. Po sunkių sužeidimų išgyvenusi Elektra pradeda gyventi kaip atsiskyrėlė. Netikėtų aplinkybių verčiama netrukus ji turi priimti sprendimą, kuris pakeis jos pačios gyvenimą. Persekiojama keršto troškulio, Elektra tampa negailestinga žudike.

Gavusi paskutinę „užduotį“ nužudyti trylikametę mergaitę ir jos tėvą, mergina pasiryžta juos išgelbėti. Toks apsisprendimas tolygus mirties nuosprendžiui, tačiau Elektra suvokia, kad taip gali išpirkti savo kaltes. Kad taip ir įvyktų, filmo herojė turi pasikliauti tik savo neeiliniais kovotojos sugebėjimas ir galia numatyti įvykių pasekmes...  

2005-01-13, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 30 asmenys:
Jon Favreau (52 m.)
Joy Bryant (42 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės