kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Aktoriai:
  Pierce Brosnan

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Gangsterių išpuolis prieš Piercą Brosnaną

Besifilmuodamas naujausiame filme “Matadoras”, Holivudo žvaigždė Piercas Brosnanas buvo priverstas kęsti įtampos ir jaudulio kupinas keliones į filmavimo aikštelę ir iš jos. Filmavimas vyko Meksiko mieste, kuris visame pasaulyje garsėja žiauriais gangsterių išpuoliais bei dažnais žmonių pagrobimais.

Aktorius prisipažįsta, kad pastaruosius mėnesius filmavimo aikštelėje tvyravo labai didelė įtampa ir baimė. Visa filmavimo komanda buvo informuota ir perspėta apie galimus smurtinius išpuolius bei žmonių grobimus, todėl niekas net nebandė kelti kojos į miestą ne tik vakarais, bet ir dienomis.

Tuo tarpu Piercas Brosnanas tik per plauką netapo vieno iš išpuolių auka, kuomet gangsteriai apgaule bandė išvilioti filmo „Matadoras“ žvaigždę iš jo šarvuoto automobilio.

„Viso filmavimo metu mus supo asmens sargybiniai, o taip pat buvo pasirūpinta šarvuotais automobiliais, bei visa kita apsaugine amunicija“,- atviravo aktorius Piercas Brosnanas.

„Banditai pasinaudojo senu, bet vis dar veikiančiu triuku- padangų nuleidimu. Važiuojant greitkeliu mums nuleido padangas. Dėl to turėjome išlipti iš savo šarvuots mašinos, o tai buvo gera proga gangsteriams mus užpulti... Bet lemtingo atsitiktinumo dėka viskas išsisprendė taikiai ir mes likom sveiki bei gyvi“.

Visus filmavimo mėnesius aktorius skambindavo savo šeimai ir ramindavo, kad jam viskas tvarkoj. Aktorius prisimena, kad dar visai neseniai dienrašty „LA Time“ buvo skaitęs apie smurto priepuolius, grobimus. Negana to, Holivudo žvaigždė pats savo akimis yra matęs žmogaus pagrobimą.

2006-05-18, ACME
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 38 asmenys:
Bill Nighy (69 m.)
Harry Eden (29 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės