kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Karti, karti...
Karti, karti...
Gorko!
Komedija
7.6 / (Balsavo: 18)
 

 

Režisierius:
Zhora Kryzhovnikov

Aktoriai:
Yuliya Aleksandrova
Anastasiya Dobakhova
Egor Koreshkov
Yevgeniy Kushpel
Sergey Lavygin
Valentina Mazunina
Sergey Svetlakov
Aleksandr Pal
Vladimir Tebenko
Yan Tsapnik
Elena Valyushkina

Premjera: 2013

Pastatyta: Rusija

Filmo trukmė: 100 min.

Lietuvoje nuo: 2013-10-25

Kino studija: Lunapark

Platintojas: SmartWay systems OU

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Įsimylėjėliai Nataša ir Roma planuoja progresyvias, naujoviškas, romantiškas, europietiškas vestuves. Kuklus būrelis draugų ir artimųjų, jūros krantas, besileidžianti saulė, švelnus vėjėlis, lengva muzika ir po papuoštu altoriumi laimingi jaunavedžiai. Tačiau šie jų planai truputį kertasi su jaunosios tėvelio sumanymu. Mat jis jau suplanavo, kaip šios vestuvės pasitarnaus jo karjerai. O kad pasitarnautų tinkamai, viskas privalo vykti ne kažkaip ten naujoviškai, o įprastai – taip, kaip reikia.

„Reikia“ šiuo atveju reiškia, kad vestuvės būtinai vyks pretenzingame restorane. Ten bus daugybė svečių (tarp jų, žinoma, ir tie, nuo kurių priklauso tėtušio karjera), stalai lūš nuo vaišių, interjeras bus išpuoštas vestuvių atributika, muzikantai gros visiems iki skausmo žinomas melodijas, svečiai žais vestuvėse įprastus žaidimus, dalyvaus konkursuose, šoks pagal Verką Serdiučką, vėliau prisigėrę susimuš, o visas linksmybes reguliuos vakaro žvaigždė: aktorius Sergejus Svetlakovas (šventei įsisiūbuojant prarasiantis ne tik puotos, bet ir savęs paties kontrolę). Žodžiu, pačios tikriausios rusiškos vestuvės.

Pakraupę nuo gimdytojų planų, tačiau nenorėdami jų įskaudinti, jaunuoliai nutaria nesipriešinti, tačiau tuo pat metu surengti savo šventę – tokią, kokią įsivaizdavo. Kupini jaunatviško maksimalizmo, Nataša ir Roma yra įsitikinę, kad jiems pavyks suderinti savo dalyvavimą abejose šventėse. Deja, realybė pasirodo besanti kartesnė ir puikusis jaunavedžių planas pamažu, bet užtikrintai griūva. Abi šventės po truputį ima artėti viena prie kitos ir galų gale neišvengiamai susilieja į neišpainiojamą, gaivališką siautulį. Žinoma, po daugybės nesusipratimų, nesklandumų, ginčų, pykčio, agresijos, ašarų ir susitaikymo bučinių viskas baigsis gerai. O kaipgi kitaip – juk vestuvės! Įdomu tik, ar filmo kūrėjų vizija kažkiek pakoreguos dabar nusistovėjusias vedybų tradicijas bei papročius?

(Forum Cinemas)

2013-10-17 S. Svetlakovui vaidmuo komedijoje „Karti, karti...“ tapo pranašišku – humoristas vedė

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 40 asmenys:
Barry Corbin (78 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės