kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Miestas prie jūros
Miestas prie jūros
City by the Sea
Kriminalas / Drama
8.7 / (Balsavo: 6)
 

 

Režisierius:
Michael Caton-Jones

Aktoriai:
Robert De Niro
Frances McDormand
James Franco
Eliza Dushku
William Forsythe
Anson Mount
Patti LuPone
Brian Tarantina
John Doman
Nestor Serrano
Drena De Niro
Michael P. Moran
Matthew Cowles
Linda Emond
Cyrus Farmer

Premjera: 2002

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 108 min.

Lietuvoje nuo: 2002-12-06

Kino studija: Franchise Pictures

Platintojas: ACME Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Manheteno policijos detektyvas Vincent LaMarca gauna užduotį išsiaiškinti narkotikų prekeivio pravarde Picasso mirties priežastis. Iš pirmo žvilgsnio paprastos bylos tyrimas atveda jį į mažą kurortinį miestelį Long Beach, esantį Long Island rajone prie vandenyno. Būtent jame gimė ir gyveno ne tik nužudytasis vaikinas, bet ir pats Vincent. Tačiau ši vieta solidaus amžiaus policininkui siejasi su labai blogais prisiminimais.

Visų pirma, tai santykiai su nestabilios pisichikos tėvu, kuris iš turtingos šeimos pagrobė kūdikį, tikėdamasis gauti išpirką. Tačiau maža mergaitė visai atsitiktinai mirė, o 8-erių metų Vincento tėvas buvo pripažintas žudiku ir nuteistas mirties bausme. Antra, tai keistas ir nepaaiškinamas sprendimas išsiskirti su žmona Maggie. Prieš 14 metų Vincent trenkė durimis ir išėjo iš namų, palikdamas likimo valiai savo sūnų Joey. Visą tą laiką jis vengė kalbėtis apie jausmus ir savo praeitį netgi su draugiškai nusiteikusiu partneriu Regu Duffy ir mylima moterimi Michelle.

Vincent LaMarca net neįsivaizdavo, kad per tuos ilgus metus, kai mėgino pradėti naują gyvenimą Niujorke, pats tapo seneliu. Jo atstumtasis sūnus Joey kartu su savo mergina Gina susilaukė berniuko, kuriuo jaunuolis beveik nesirūpina, nes turi žymiai svarbesnių reikalų. Jis yra priklausomas nuo narkotikų, todėl pastoviai ieško pinigų eilinei uždrausto vaisiaus dozei. Vieno sandėrio metu Joey padaro dar vieną lemtingą klaidą ir tampa pagrindiniu įtariamuoju narkotikų prekeivio Picasso nužudymo byloje.

Per visą savo karjerą gerą vardą ir sąžiningo policininko reputaciją išsikovojęs Vincent LaMarca taip pat pradeda įtarinėti, kad jo sūnus yra tiesiogiai susijęs su žmogžudyste. Tačiau dabar detektyvas veteranas turi išspręsti asmeninę dilemą. Kuo jis nori būti - sąžiningu policininku, kuris privalo užbaigti bylos tyrimą, ar lojaliu tėvu, kuris trokšta ištaisyti praeities klaidą ir apsaugoti sūnų. Apsispręsti reikia kuo greičiau, nes besislapstantį Joey labai norėtų sutikti kerštingas miestelio narkomafijos bosas Spyder.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 45 asmenys:
Meryl Streep (69 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės