kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Monstrų puota
Monstrų puota
Monster`s Ball
Drama / Romantika
7.4 / (Balsavo: 100)
 

 

Režisierius:
Marc Forster

Aktoriai:
Billy Bob Thornton
Heath Ledger
Peter Boyle
Halle Berry
Coronji Calhoun
Sean `P. Diddy` Combs
Carol Sutton
Taylor Simpson
Amber Rules
Charles Cowan Jr.
Taylor LaGrange
Mos Def
Anthony Bean
Marcus Lyle Brown
John McConnell
Milo Addica

Premjera: 2001

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 111 min.

Lietuvoje nuo: 2002-06-07

Kino studija: Lions Gate Films

Platintojas: ACME Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Hankas Grotovskis jau daugelį metų dirba mažo provincijos miestelio kalėjimo prižiūrėtoju, kuriam dažniausiai patikima mirties bausmės nusikaltėliui vykdymo procedūra. Šį darbą vyriškis paveldėjo iš savo tėvo Bako, kuris apylinkėse yra žinomas kaip didžiausias rasistas ir viešai demonstruoja nepasitenkinimą juodaodžiais.

Darbe ir visuomenėje Hankas yra labai gerbiamas žmogus, tačiau asmeninis gyvenimas jam katastrofiškai nesiseka. Ilgaamžes šeimos tradicijas Hankas stengiasi perduoti sūnui paaugliui Soniui, tačiau šis nelabai nori sekti tėvo ir senelio pėdomis.

Geraširdis jaunuolis dirba kalėjimo sargu ir nuteistųjų mirties bausme prižiūrėtoju, bet tuo pačiu draugauja su kaiminystėje gyvenančiais juodaodžiais, tuo baisiausiai papiktindamas nuo senatvės ir nuo amžino televizoriaus žiūrėjimo merdintį Baką.

Kalėjime aktyviai ruošiamasi įvykdyti mirties bausmę elektros kėdėje policininko žudikui Lorensui Musgrovui, kuris net 11 metų įvairiomis apeliacijomis nesėkmingai mėgino sušvelninti teismo sprendimą. Vyras turi sūnų Tailerį, kuris jį labai garbina, ir ištikimą žmoną Leticiją, kuri jo nekenčia.

Savo ruožtu, Hankas Grotovskis stengiasi atlikti savo darbą sąžiningai ir pasirūpinti nuteistuoju Lorensu pagal visas taisykles. Jis yra įsitikinęs, kad kiekvienas mirtininkas turi teisę į pačią geriausią “Monstrų puotą”, t.y. paskutinę gyvenimo dieną gali paprašyti, ko tik panorės, o tuos norus privaloma įvykdyti.

Tačiau mirties bausmės procedūros etiketo taisykles pažeidžia jaunasis Sonis, kuris dėl savo gerumo tiesiog neatlaiko milžiniškos nervinės įtampos ir tokiu poelgiu įsiutina savo tėvą.

Leticija jau senokai susitaikė, kad vyras namo jau nebegrįš ir į pasimatymus kalėjime eina tik dėl sūnaus. Ji kiekvieną dieną skaičiuoja kiekvieną centą, kad galėtų susimokėti už gyvenąmąjį plotą, naktimis dirba miestelio kavinėje ir stengiasi rūpintis vis storėjančiu sūnumi Taileriu, kuris nejaučia jokio saiko saldumynams. Ši moteris kenčia nuo vienišumo, slopina gyvenimo problemas alkoholiu, laiko save visiška nevykėle ir bloga motina.

Per keletą dienų po egzekucijos, likimas negailestingai smogia Hankui ir Leticijai. Jie patiria baisias ir netikėtas asmenines tragedijas. Jie dar sunkiau pergyvena skausmą, neviltį ir kaltę. Jiems akivaizdžiai trūksta meilės.

Meilės, kurią Hankas ir Leticija suranda vienas kito glėbyje. Leticija net nenutuokia, kad Hankas yra jos sutuoktinio budelis, o šis taip pat nežino, kad būtent jos vyrui įvykdė mirties bausmę.

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 38 asmenys:
Bill Nighy (69 m.)
Harry Eden (29 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės