kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Apie ką dar galvoja vyrai
Apie ką dar galvoja vyrai
O chyom eshchyo govoryat muzhchiny
Komedija
4 / (Balsavo: 7)
 

 

Režisierius:
Dmitriy Dyachenko

Aktoriai:
Ekaterina Vilkova
Zhanna Friske
Vladimir Menshov
Nonna Grishaeva
Leonid Barats
Elena Babenko
Aleksandr Demidov
Aleksey Makarov
Anatoliy Belyy
Aleksey Kortnev

Premjera: 2011

Pastatyta: Rusija

Lietuvoje nuo: 2011-12-30

Kino studija: Kinokompaniya

Platintojas: Incognito Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Vyrukai pamatys, kaip jie atrodo iš šono, o moterys pagaliau sužinos apie ką gi iš tiesų galvoja jų vyrai!

Apie ką kalba vyrai? Prieš metus šmaikštus rusų aktorių kvartetas visas kortas išklojo ant stalo ir didiesiems kino teatrams patiekė atvirumu ir iš kojų verčiančiu humoru gausiai įdarytą komediją „Apie ką kalba vyrai?“ Komedija sulaukė tokio populiarumo, kad daugelis joje nuskambėjusių juokelių jau tapo iš lūpų į lūpas perduodamu folkloru, o sėkmė visada įkvepia, todėl prieš pat išmušant Naujiesiems metams vyrai vėl prabils! „Apie ką dar galvoja vyrai?“ žada tapti smagiausiu Naujametiniu humoro fejerverku!

Tai apie ką gi jie kalba šį kartą? Vyrai tai žino, o moterys nujaučia – pagrindinė pokalbių tema kaip visuomet sukasi apie... moteris, kurių antrojoje filmo dalyje dar daugiau nei anksčiau! Dar vyrai kalba apie pinigus, apie automobilius, apie futbolą, apie... ir vėl moteris! Neišsemiama tema – šimtai gyvenimiškų situacijų su kuriomis kasdien susiduria kiekvienas. Šilto ir šalto matę keturi vyrukai santykius su dailiosios lyties atstovėmis – draugėmis, žmonomis ir meilužėmis, aptarinėja nestokodami tokio nepakartojamo humoro jausmo, kad, įspėjame, po kino seanso gali paskausti skruostus! Filmo herojai nestokoja ir vertingų patarimų visiems gyvenimo atvejams. Pavyzdžiui, kaip paaiškinti meilužei, kad jau turi skubėti pas žmoną namo? Reikia maudyti vaiką! O kaip pasakyti, kad neketini palikti žmonos? Uošvė serga, reikia palaukti kol pasveiks!

Tačiau komedija „Apie ką dar galvoja vyrai?“ turi ne tik linksminamąją, bet ir visiems labai naudingą šviečiamąją funkciją – vyrukai pamatys, kaip jie atrodo iš šono, o moterys pagaliau sužinos apie ką gi iš tiesų galvoja jų vyrai.

Pralėkė visi metai, o jie vis dar kalba! Naujųjų metų išvakarėse netikėtai įstrigę reklamos agentūros biure keturi vyrai ir vėl dalinasi mintis apie moteris, pinigus ir futbolą... Bet juk jau visai netrukus Naujieji, tad čia įsipina ir dar viena tema – kaip juos kuo smagiau sutikti? Ir ką daryti, jei mylimos jų žmonos ir draugės jau laukia namuose, puošia eglutę ir dengia šventinį stalą? Ar sulauks jų moterys? Ar suspės jie visi kartu sutikti Naujuosius metus?

(Incognito Films)

2011-12-21 Apie ką Naujųjų metų išvakarėse galvoja vyrai?
tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 41 asmenys:
Mako (I) (85 m.)
Nia Peeples (57 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės