kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Eglutės 2
Eglutės 2
Yolki 2
Komedija
8.6 / (Balsavo: 14)
 

 

Režisierius:
Dmitriy Kiselev
Aleksandr Baranov
Aleksandr Kott
Levan Gabriadze

Aktoriai:
Ivan Urgant
Sergey Svetlakov
Sergey Bezrukov
Vladimir Menshov
Yuriy Kutsenko
Vera Brezhneva
Aleksandr Golovin
Viktor Verzhbitskiy
Aleksey Petrenko
Pyotr Fyodorov

Premjera: 2011

Pastatyta: Rusija

Filmo trukmė: 0 min.

Lietuvoje nuo: 2011-12-19

Kino studija: Bazelevs Production

Platintojas: Acmefilm

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Šventinė magiška komedija iš linksmų kino novelių girliandos, juosiančios ne tik Rusijos miestus, bet ir didžiuosius pasaulio megapolius

Majų kalendoriaus sudarytojai sensacingai žada, kad šiemet paskutinį kartą keisimės kalėdinėmis dovanomis, o po to paskutinį kartą atidarysime duris ir langus, kad įsileistume atėjusius Naujuosius metus. Nejaugi iš tiesų Timuras Bekmambetovas su kompanija talentingų Rusijos režisierių sukūrė paskutinę kino komediją?

Eglutė skarota, eglutė žalia, Bekmambetovo meškutė ją lanko šile ir puošia nauja spalvų girlianda.

Lygiai prieš metus smagią nuotaiką įžiebusi šventinė komedija "Eglutės" (24 tūkst. žiūrovų Lietuvoje) sulaukė neišvengiamo tęsinio, kuriame susitiksime su pažįstamais veikėjais ir pasimatysime su keliais naujais veidais. Nepriklausomų prodiuserių studija "Bazelevs" atsisakė ketinimų filmuoti pažangiausiomis kameromis, bet išplėtė veiksmo vietų geografiją net iki Tel Avivo, Londono ir Niujorko, supynė neįtikėtinai tikroviškas ir pasakiškai išgalvotas istorijas, sukvietė Rusijos kino, televizijos, teatro ir muzikos žvaigždyną, kad visiems mums būtų linksmiau ir gražiau gyventi ir švęsti.

Bet gi kokią po velnių "zirgagalvą" gali reikšti raidės Z ir G?

Moteris dažnai kamuoja iš mados išeinančios suknelės. Maša atranda spintoje vieną mėgstamiausią, bet niekaip netelpa. Iki Naujųjų sutikimo lieka tik valanda ir ji užsibrėžia tikslą radikaliai suliesėti, kad suspėtų pasipuošti. Tuo tarpu pernai likimo ironijos susipažinusi pora šiemet jau užsigeidžia pasigaminti vaikelį.

Maža mergaitė Nastia laiške informavo apie norą, kad niekuomet nematytas jos tėtis pagaliau sugrįžtų namo. Gruodžio 31-ąją tylą bute nutraukia bildėjimas į duris ir ant slenksčio pasirodo Senelis Šaltis, pasiruošęs išpildyti svajonę.

Ekstremalių išbandymų gaudytojai pernai važinėjosi riedlente daugiabučio laiptinėje, o šiemet sumanė beprotiškai pačiuožinėti su vonia tam reikalus netinkamose miesto vietose ir užsiraus ant pikto Dūmos deputato, kuris švenčių proga trokšta kažkam sugadinti nuotaiką.

Du šventiškai nusiteikę pilotai prasiblaivo, kai tik supranta, kad keleiviais užpildytą lėktuvą teks tupdyti ekstremaliomis sąlygomis darbo laiką užbaigusiame oro uoste.

Meilės genamas jaunuolis atvyksta iš tolimojo Kaukazo, kad pasipirštų mylimajai merginai, kurios šeimoje užsiplieska šekspyriškos "Romeo ir Džuljetos" intrigos. Būsimoms vedyboms nepritariantis milicijos šefas pasinaudoja tarnybine padėtimi, pagrobia savo dukterį ir izoliuoja ją kalėjimo kameroje.

Neramiomis idėjos užsigrūdęs galvą ir atsakymų į esminius klausimus nerandantis verslininkas sumąsto, kad geriausia išeitis iš nedėkingos situacijos - prisigerti ir užsimiršti. Bet po ne vietoje pasipainiojęs likimas taip viską apverčia aukštyn kojom, kad Borisui teks kuo greičiau prisiminti viską. Jis pastebi ant delno dvi mįslingai užrašytas raides "ZG", bet nenutuokia, ką tai gali reikšti. Smagu, kad po ranka atsiranda tikrai geras ir mielas draugas Ženia. Jis padės išlankstyti visas problemas.

Pasijuokime paskutinį kartą iš širdies, nes tarp Šventų Kalėdų ir Metų Naujų išsipildo pačios nerealiausios svajonės ir keisčiausios viltys!

(Acmefilm)

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 44 asmenys:
Miranda Otto (51 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės