kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Kalėdų Senelio slaptoji tarnyba
Kalėdų Senelio slaptoji tarnyba
Arthur Christmas
Nuotykių / Animacija
7.5 / (Balsavo: 35)
 

 

Režisierius:
Sarah Smith

Aktoriai:
James McAvoy
Hugh Laurie
Bill Nighy
Jim Broadbent
Will Sasso
Ashley Jensen
Imelda Staunton
Ramona Marquez
Iain McKee
Kevin Eldon

Premjera: 2011

Pastatyta: D.Britanija/JAV

Filmo trukmė: 90 min.

Lietuvoje nuo: 2011-12-09

Kino studija: Sony Pictures Animation

Platintojas: Acmefilm

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Meinardas Valkevičius:
Jeigu šią žiemą yra filmas, kuris giliai įstrigtų į širdį tiek mažam, tiek ir dideliam, tai būtų būtent ,,Kalėdų senelio slaptoji tarnyba”. Teigiamas, šiltas ir visomis prasmėmis r... skaitykite daugiau
Meinardas Valkevičius

Bet kuriame pasaulio krašte gyvenančiam vaikui labiausiai maga sužinoti atsakymą į svarbiausią klausimą: kaip gi tas mielas, geras ir dosnus Kalėdų Senelis spėja per vienintelę naktį išnešioti visas kalėdines dovanas?

Daugelį metų šią neįmanomą misiją sklandžiai vykdo didelė, skaitlinga, bet nelabai draugiška Kalėdų Senelių giminė. Pats kalėdiškiausias Kalėdų Senelis jaučiasi dideliu bosu, kasdien atsilieka nuo pažengusių verslo subtilybių ir vis dažniau mėgsta patinginiauti.

Svarbiausius šeimos reikalus tvarko pašėlusiai išradingas vyriausiasis sūnus Styvas, kuris neišduoda paslapčių net artimiausiems, bet trokšta perimti iš kartos į kartą perduodamą tėčio raudonąjį kostiumą. Tai jis sumąstė nepriekaištingai veikiančią dovanų suvyniojimo ir pristatymo sistemą. Per vasarą Šiaurės ašigalio bazėje jis treniruoja 1,6 milijono elfų būrį, kad mažiukams nulėpausiams ilganosiams pavyktų kiekvieną namą Žemės planetoje spartietiškai aplankyti vos per 18,14 sekundžių.
Neįtikėtina, bet slaptieji agentai elfai visur suspėja be jokių papildomų stebuklų. Bent jau taip atrodo.

Tačiau vieną kartą paslaptingoji šventinė operacija užstringa. Dėl smulkaus nesklandumo šauni mergaitė iš provincijos kaimo nesulaukia savo kalėdinės dovanos, kurios ilgai prašė nuoširdžiai surašytu laišku.

Arogantiškai pasipūtęs pagyrūnas Styvas aiškinasi technines nesėkmės aplinkybes, tad taisyti nedovanotiną klaidą ir gelbėti Kalėdas išskuba geranoriškai nusiteikęs brolis Artūras. Iki šiol nužemintas pareigose vyriokas buvo atsakingas už kasdien plūstančių laiškų atsakymus, entuziastingai atlikinėjo savo mielą darbą ir skleidė šventišką Kalėdų dvasios atmosferą.

Išsiblaškęs, drovus, nevikrus, mažiausiai mylimas ir jauniausias Kalėdų Senelio sūnus gali pasikliauti tik modernaus pasaulio nekenčiančiu 136 metų senumo Kalėdų Proseneliu ir kukliaja škotų kilmės elfe Brione iš dovanų vyniojimo bataliono. Jie pasikinko elnių bandos genamas roges ir senamadišku metodu pasileidžia į ilgą kelionę per pusnis.

Artūras turi vos kelias valandas, kad iki šv. Kalėdų saulėtekio nugabentų nelaimingai mergaitei priklausančią dovaną.

Garsiausius ir talentingiausius D.Britanijos animatorius vienijanti studija "Aardman" ("Srovės nublokšti", "Volisas ir Gromitas: kiškiolakio prakeiksmas", "Viščiukų maištas") nupiešė fantastišką, magišką ir linksmą nuotykį, kuris niekam neleis suabejoti, kad Kalėdų Senelis iš tikrųjų egzistuoja ne tik legendose.

(Acmefilm)

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 38 asmenys:
Jamie Foxx (51 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės