kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Ir kaip ji viską suspėja?
Ir kaip ji viską suspėja?
I Don't Know How She Does It
Komedija
7.6 / (Balsavo: 10)
 

 

Režisierius:
Douglas McGrath

Aktoriai:
Christina Hendricks
Pierce Brosnan
Sarah Jessica Parker
Busy Philipps
Sarah Shahi
Olivia Munn
Greg Kinnear
Kelsey Grammer
Jessica Szohr
Seth Meyers
Jane Curtin

Premjera: 2011

Pastatyta: JAV

Lietuvoje nuo: 2011-09-16

Kino studija: Weinstein Company

Platintojas: Meed Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Mega hito „Seksas ir miestas“ žvaigždė Sarah Jessica Parker ir žavusis Agentas 007 Pierce Brosnan susitinka aktualioje komedijoje apie super moterį.

Keitė Redi (akt. Sarah Jessica Parker) – šių laikų moters idealas. Ji spėja visur. Du vaikai, atsakingas darbas, vyras, draugės, „shoppingas“, turiningas laisvalaikis. Žodžiu, auksas, ne moteris. Bet… Visi turi savo ribas. Ir Keitė ne išimtis. Gyvenimas komplikuojasi, kai vyras Ričardas (akt. Greg Kinnear) netenka darbo ir Keitė tampa vienintele šeimos maitintoja, Keitės bendradarbė Momo (akt. Olivia Munn), chroniškai nekenčianti vaikų, ima rodyti savo kaprizus, o nauja darbo užduotis suveda Keitę su Džeku Abelhameriu (akt. Pierce Brosnan) – vyru, kuriam neatsispirtų nė viena moteris. Na, PRAKTIŠKAI nė viena moteris… Keitei iškyla rimtų problemų. O svarbiausia – visame tame sąmišyje lyg ir užmirštamas pagrindinis žmogus – ji pati. Kaip atstatyti vidinį ir išorinį balansą ir išsaugoti brangiausias vertybes? Užduotis ne iš lengvųjų… Vyrams ji tikriausiai būtų neįkandama.

Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo britų rašytojos Allison Pearson bestseleriu tapusį romaną, kuris buvo išleistas ir Lietuvoje. O filmo scenarijų parašė Aline Brosh McKenna, kurios plunksnai taip pat priklauso filmų „Viliojimo menas“, „Pamergė pagal užsakymą“, „Labas rytas“ bei pasaulinio superhito „Ir velnias dėvi Prada“ scenarijai.

Filme vaidina ryškiausios Holivudo žvaigždės: iš serialo ir kino filmų „Seksas ir miestas“ puikiai pažįstama Sarah Jessica Parker bei legendinį agentą Džeimsą Bondą vaidinęs Pierce Brosnanas („Auksinė akis“, „Rytojus niekada nemiršta“, „Ir viso pasaulio negana“, „Pasveikink mirtį kitą dieną“), kuris taip pat sukūrė vieną iš pagrindinių vaidmenų garsiajame miuzikle „Mamma Mia!”. Jiems talkina Oskaro nominantas Greg Kinnear („Kaip bus, taip gerai“, „Jums žinutė“, „Mažoji mis“, „Žalioji zona“) bei populiariame seriale „Mad Men. Reklamos vilkai“ sužibėjusi Christina Hendricks.

(Meed Films)

2011-08-18 Filmo „Ir kaip ji viską suspėja?“ scenarijų kūrė romantinių komedijų guru
2011-08-11 Saros Jessicos Parker niekas nepakeis?

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 30 asmenys:
Derek Jacobi (80 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės