kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Zoologijos sodo prižiūrėtojas
Zoologijos sodo prižiūrėtojas
Zookeeper
Šeimai / Romantika / Komedija
7 / (Balsavo: 4)
 

 

Režisierius:
Frank Coraci

Aktoriai:
Kevin James
Rosario Dawson
Leslie Bibb
Ken Jeong
Donnie Wahlberg
Joe Rogan
Nat Faxon
Steffiana De La Cruz
Nick Bakay
Nicholas Turturro
Brandon Keener
Nick Nolte
Adam Sandler
Sylvester Stallone
Cher
Jon Favreau

Premjera: 2011

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 0 min.

Lietuvoje nuo: 2011-09-02

Kino studija: Columbia Pictures

Platintojas: Acmefilm

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Franklino zoologijos sodo gyventojai be proto myli savo prižiūrėtoją Grifiną (akt. Kevin James). Tačiau vieną dieną Grifinas suvokia, jog jam mielesnė liūtės, o ne moters, draugija. Taigi, šansai rasti gyvenimo draugę menki. Ypač turint omenyje nevykusią patirtį romantinių santykių srityje - prieš keletą metų Grifino mergina Stefani (akt. Leslie Bibb) paliko jį tą pačią akimirką, kai jis, įveikęs drovumą, pasipiršo. Neigiamo Stefani atsakymo priežastis buvo mažas Grifino atlyginimas ir dėmesio nevertas zoologijos prižiūrėtojo darbas. Tad Grifinas nusprendžia mesti darbą ir pasiieškoti užsiėmimo, kuris moterų akyse daug patrauklesnis. Pavyzdžiui, prekyba prabangiais automobiliais. Kodėl Grifinas, keletą metų po išsiskyrimo su mergina tyliai lindėjęs zoologijos sode, netikėtai apsisprendžia viską mesti? Priežastis paprasta: jo horizonte vėl pasirodė Stefani. Šįkart Grifinas nenusiteikęs pralaimėti.

Panikos apimti gyvūnai nusprendžia, jog atėjo laikas sulaužyti tylos įžadus ir atskleisti didžiąją paslaptį: jie moka kalbėti! Bijodami prarasti Grifiną, gyvūnai imasi sudėtingos užduoties - išmokyti prižiūrėtoją bendravimo su moterimis paslapčių. Liūtai jam pataria būti agresyviam, varlės - papūsti žandus, lokiai moko atrasti „vidinį lokį". Grifinas taip įsijaučia, jog brolio vestuvių repeticijoje paseka vilkų patarimu ir „pažymi teritoriją" ties kambarinės gėlės vazonu.

Tuo tarpu, kol Grifinas vaikosi paviršutinišką Stefani, pačioje prižiūrėtojo panosėje laukia tikras deimančiukas - jo kolegė Keitė (akt. Rosario Dawson). Ji tokia pat atsidavusi ir mylinti zoologijos sodo gyventojų prižiūrėtoja kaip ir Grifinas. Jam net nereikėtų keisti darbo, jei nori sužavėti Keitę. Visi būtų patenkinti: Grifinas savimi ir darbu, Keitė dėmesiu vyro, kuriam yra neabejinga, gyvūnai tuo, kad neprarado nuostabaus prižiūrėtojo. Deja, meilė akla ir verčia daryti beprotybes...

„Zoologijos sodo prižiūrėtojas" - tobulas receptas vasaros vakarui: truputis romantikos, šiek tiek veiksmo ir kalbantys gyvūnai. Visa tai pagardinta didele sauja juoko.

(Acmefilm)

2011-08-31 Filme “Zoologijos sodo prižiūrėtojas” gyvūnai prabils A.Sandlerio, S.Stallone ir Cher balsais

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 38 asmenys:
Bill Nighy (69 m.)
Harry Eden (29 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės