kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Labas rytas
Labas rytas
Morning Glory
Drama / Romantika / Komedija
8 / (Balsavo: 7)
 

 

Režisierius:
Roger Michell

Aktoriai:
Rachel McAdams
Noah Bean
Harrison Ford
John Pankow
Diane Keaton
Patrick Wilson
Jeff Goldblum
Vanessa Aspillaga
Linda Powell

Premjera: 2010

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 107 min.

Kino studija: Paramount Pictures

Platintojas: Forum Cinemas

 

Ką galėtum padaryti vardan savo karjeros?

Jaunos ir talentingos prodiuserės Bekės Fuler (vaidina akt. Rachel McAdams) gyvenimas virsta košmariškai nuobodžiu, kuomet ji praranda darbą vietinėje žinių laidoje. Nieko gero nežadanti merginos karjera, nevykęs asmeninis gyvenimas, aplinkiniams keliantis siaubą, vieną dieną priverčia Becky ryžtis permainoms. Su džiaugsmu įsidarbinusi bene pačiame beviltiškiausiame rytiniame šou, mergina suvokia koks sunkus darbas jai teko- ne itin didelio populiarumo sulaukianti laida merdi, o jos reitingai nenumaldomai smunka žemyn.

Becky nelieka nieko kito kaip tik viską perimti į savo rankas ir reanimuoti merdinčią laidą. Mergina nusprendžia nusamdyti legendinį televizijos laidų vedėją Maiką Pomerojų (vaidina akt. Harrison Ford) ir tokiu būdu pelnyti žiūrovų palankumą. Deja, Maikas, kategoriškai atsisako eteryje kalbėti apie orus, madą ir su žiūrovais dalintis paskalomis apie žvaigždžių gyvenimus, tad tą tenka daryti jo kolegei, buvusiai grožio konkursų karalienei, o dabar laidos vedėjai Kolyn Pek (vaidina akt. Diane Keaton), kuri jaučia neapsakomą malonumą laidydama paskalas. Maikas, turėjęs užtikrinti rytinei laidai aukštus reitingus, kelia vis daugiau nemalonumų- iš pradžių vaidijęsi už kadro, Maikas ir Kolyn savo pykčius perkelia į tiesioginį eterį ir varo Bekę į neviltį. Tuo metu, kai situacija darbe ima atrodyti katastrofiška, o Bekei vis labiau svyra rankos, į merginos gyvenimą ima belstis šilti jausmai bendradarbiui Adamui (vaidina akt. Patrick Wilson).

Ar pavyks merginai prikelti rytinę laidą naujam gyvenimui ir sutaikyti kaip šuo su kate besipešančius laidos vedėjus? O gal metusi visus darbus ji atsiduos meilei?

(Forum Cinemas)

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 40 asmenys:
Barry Corbin (78 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės