kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Alfa ir Omega
Alfa ir Omega
Alpha and Omega
Animacija / Komedija / Šeimai
8 / (Balsavo: 11)
 

 

Režisierius:
Anthony Bell
Ben Gluck

Aktoriai:
Justin Long
Hayden Panettiere
Dennis Hopper
Danny Glover
Larry Miller
Eric Price
Vicki Lewis
Chris Carmack
Kevin Sussman
Brian Donovan
Christina Ricci
Bitsie Tulloch

Premjera: 2010

Pastatyta: JAV/Indija

Filmo trukmė: 88 min.

Kino studija: Lions Gate Family

Platintojas: Acmefilm

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Jauni vilkai savo gaujoje stovi ant skirtingų hierarchijos laiptelių. Įprastomis aplinkybėmis jie greičiausiai nugyventų gyvenimus vienas kitam nepasakę nė poros žodžiu. Tačiau atsitiktinumo dėka vilkas ir vilkė atsiduria toli nuo gaujos, vieni svetimoje aplinkoje. Jei jie nori grįžti atgal, pas savo gentainius, jiems teks pasikliauti vienas kitu.

Keitė (akt. Hayden Panettiere) - jauna vilkė, gimusi gaujos vado šeimoje. Ji - alfa. Tai reiškia, kad ji nuo mažų dienų mokoma būti tvirta ir atsakinga vadove. Jos gyvenimo kelias jau aiškus: atėjus laikui Keitė pakeis savo tėvus ir vadovaus visai gaujai. Tačiau laukinis gyvenimas pavojingas ir nenuspėjamas. Keitės gauja susiduria su kita vilkų gauja, atėjusia iš rytų. Šie vilkai - konkurentai į medžioklės plotus. Norėdamas išvengti nereikalingų aukų Keitės tėvas Vinstonas (akt. Danny Glover) pažada rytinių vilkų gaujos vado sūnui savo vyriausiąją dukrą - Keitę - į žmonas.

Atrodo, jog nesklandumai išspręsti, bet likimas paruošė jaunajai vilkei dar vieną išbandymą: kaip tik tuo metu nacionalinio parko, kuriame gyvena Keitė, girininkai nusprendžia atskirti porą vilkų ir išgabenti juos į kitą parką, kur šie turėtų atgaivinti vilkų populiaciją. Taip, atspėjote, vienas iš girininkų nusižiūrėtų vilkų - Keitė. Antrasis vilkas, gavęs į sėdynę strėlytę su migdomaisiais, yra Hamfris (akt. Justin Long). Hamfris - mielas ir linksmas vilkas, tačiau griežtoje vilkų hierarchijoje jis yra niekas. Jis - omega, vilkas, gaujos santvarkoje stovintis ant žemiausio laiptelio. Du vilkai, užimantys visiškai skirtingas padėtis, atsiduria „vienoje valtyje", toli nuo namų ir artimųjų. Tiesa, Hamfris visai neprieštarautų girininkų planui: ar dažnai omega vilkui nuskyla susiporuoti su alfa vilke?

Tačiau Keitė apie tai nė girdėt nenori, o be to ją šaukia pareiga. Keitė veržte veržiasi namo, nes tik nuo jos priklauso gaujos likimas. Jei ji nesusiporuos su rytinių vilkų vado sūnumi... kas žino, kokia lemtis laukia Keitės ir Hamfrio gaujos. Tad Keitė ir Hamfris leidžiasi į ilgą kelią namo, kuriame jų laukia daugybė nuotykių bei atradimų.

„Alfa ir omega" - nuotaikingas 3D animacinis filmas visai šeimai apie draugystę ir meilę, įveikiančias visas kliūtis. Nesvarbu, kaip toli nuo namų atsidūrėte, nesvarbu, esate alfa ar omega, svarbiausia, kad šalia visuomet būtų patikimas draugas.

(Acmefilm)

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 48 asmenys:
Dan Byrd (I) (33 m.)
Ned Vaughn (54 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės