kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Rizikinga Erzinti Diedukus
Rizikinga Erzinti Diedukus
Red
Komedija / Veiksmo
8.4 / (Balsavo: 21)
 

 

Režisierius:
Robert Schwentke

Aktoriai:
Bruce Willis
Morgan Freeman
Mary-Louise Parker
Karl Urban
Helen Mirren
Richard Dreyfuss
John Malkovich
Julian McMahon
Brian Cox
James Remar
Ernest Borgnine
Michelle Nolden
Audrey Wasilewski

Premjera: 2010

Pastatyta: JAV

Lietuvoje nuo: 2010-10-15

Kino studija: Summit Entertainment

Platintojas: Acmefilm

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Keturiais "Oskarais" iš 14 nominacijų ir septyniais "Auksiniais gaubliais" galėtų pasigirti neįprastai stipri aktorių rinktinė, užtaisiusi ginklus šaudynių ir pabėgimų čempionatui. Anglijos karalienės tituluota Helen Mirrem, Morganas Freemanas, Richardas Dreyfussas, legendinis 93-ejų veteranas Ernestas Borgnine'as kartu su neperkandamai kietu kapitonu Bruce'u Willisu, Marie Louise-Parker, Johnu Malkovichium ir "Žiedų valdovo" legionieriumi Karlu Urbanu pasiskirstys į patikimus draugus ir išdavikiškus priešus vokiečių režisieriaus Roberto Schwentke ("Skrydžio planas", "Keliautojo laiku žmona") komiškame špionažiniame veiksmo trileryje.

Iš Warreno Elliso grafinės novelės puslapių atgaivinta misija suvienyja 4 buvusius CŽV agentus, kuriems tenka prisiminti senus laikus, suvaržyti savo ego, įveikti paranojiškus įpročius ir apsiginti nuo samdomų žudikų. Kadaise jie buvo laikomi geriausiais ir vykdė slapčiausias užduotis, tačiau išėjo į pensiją žinodami perdaug esminių paslapčių. Dabar naujieji CŽV vadovai manipuliuoja planą, kaip apkaltinti žvalgybos veteranus nusikaltimais, apjuodinti reputacijas ir tyliai išnaikinti. Agentūros taikikliuose pasimaišę senukai vis dar turi parako. Jie yra gudrūs, ginkluoti, greiti, ekstremaliai pavojingi. Jie turi ambicijų atskleisti visuomenei didžiausią sąmokslo teoriją JAV Vyriausybės istorijoje, nutaikytą į akiplėšišką Amerikos užsienio politiką.

Keturi Džeisono Borno klonai, fantaziją išlaisvinanti komiksų dvasia, kandžia ironija persmelkto humoro pokštai, galingiausia aktorinė jėga, lenktynės per visą Ameriką, neįtikėtinos choregrafijos šarmingi veiksmo momentai ir ištreniruotą uoslę turintis prodiuserių Lorenzo di Bonaventura bei Marko Vahradiano duetas ("Druska", "Transformeriai"). Raudonais atspalviais nudažytame pramoginiame spektaklyje kiekvienas žiūrovas suras jam patinkančių dalykų, jeigu tik mėgavosi su "Borno" ir "Neįmanomos misijos" trilogijomis, komišku trileriu "Melas vardan tiesos" ir fantastiškais "Stebėtojais".

(Acmefilm)

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 38 asmenys:
Bill Nighy (69 m.)
Harry Eden (29 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės